Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

VASKİ’DE İSTİHDAM EDİLECEK 160 MEVSİMLİK (5 AY 29 GÜN) PERSONEL İÇİN KURA ÇEKİLDİ

Van Büyükşehir Belediyesi Su

Van Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü’nün iştiraklerinden Van Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi (VANSU) bünyesinde istihdam etmek üzere alacağı 160 mevsimlik personelin kurası noter huzurunda  çekildi.

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü’nün iştiraklerinden Van Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi (VANSU) bünyesinde mevsimlik işçi (5 ay 29 gün) olarak görevlendirilmek üzere; 7 adet engelli beden işçisi (genel), 102 adet beden işçisi (genel) ve 51 adet silahlı özel güvenlik personelinin asil ve yedek kurası noter huzurunda çekildi. VASKİ Genel Müdürlüğü Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarından canlı olarak yayınlanan kura çekimi Van 5. Noteri tarafından gerçekleştirildi.

Edremit İlçesi’ndeki Uygulama Oteli Konferans Salonu’nda yapılan kura çekimi personel alımlarını şeffaflık ve liyakat esaslarına göre yapan VASKİ Genel Müdürlüğü, iştiraki şirketlerinden Van Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi (VANSU) bünyesinde istihdam etmek üzere alacağı 160 mevsimlik personel alımı için belirlenen şartları taşıyan bin 540 kişi arasında gerçekleştirildi.

VASKİ Genel Müdür Yardımcısı Emre Eşme, kura çekiminin hayırlara vesile olmasını temenni ederek, kura çekiminin noter huzurunda VASKİ sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlandığını kaydetti. Yaklaşık 3 saat 10 dakika süren kura sonucunda isimleri çıkan adayların listesi de kısa süre içinde VASKİ Genel Müdürlüğü Resmi internet sitesinin duyurular kısmında yayınlanacak.

KURA ÇEKİMİNİN TEKRARINI İZLEMEK İÇİN (TIKLA)