Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Van’da “Tüketici Toplum Sağlığı Koruma Birimi” Kuruldu

Tüketiciler Birliği Van Şubesi’nin

Tüketiciler Birliği Van Şubesi’nin hizmet bünyesinde ” Tüketici Toplum Sağlığı Koruma Birim Başkanlığı kuruldu.

Kurulduğu günden bu yana Van’da önemli hizmetleri gerçekleştiren Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanı Erhan Uğurlu tarafından bünyesinde yeni kurduğu ” Tüketici Toplum Sağlığı Koruma Birimine Fizyoterapist Zilan Evren görevlendirildi.
Yeni kurulan birime Zilan Evren’in görevlendirilmesi Başkan Uğurlu tarafından tevdi edildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanı Erhan Uğurlu ” Daha güzel bir Van için” sloganıyla tüketicilerimize daha iyi hizmet etmenin gayreti içindeyiz. Birlik olarak tüketici sorunları hakkında en çok şikayet aldığımız konularda tüketici sağlığıdır. Bu anlamda uzun süredir yönetim kurulu üyelerimiz ile yaptığımız istişareler neticesinde almış olduğumuz kararda Tüketici Toplum Sağlığı Koruma Birimini kurarak, Akdamar hastanesinde görev yapan başarılı Fizyoterapist Zilan Evren’i görevlendirdik.

Bizler her zaman Van’a ahde vefa borcumuz var dedik. Bu minvalde elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz. Bilinçli tüketici olma yolunda liyakatli ve başarılı Fizyoterapist Zilan Evren’i görevlendirerek kadromuzu güçlendirdik.
İnşallah önümüzdeki süreçte de İlçe temsilcikleri konusunda görevlendirmelerimiz olacak.
Yeni göreviyle ilimize hizmet edecek olan Fizyoterapist Zilan Evren’i tebrik eder, hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum ” dedi.