Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Van Haberleri! Muradiye’ye de ekim ayı muhtarlar toplantısı düzenlendi

Van’ın Muradiye Kaymakamı ve

Van’ın Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Melih Aydoğan başkanlığında Ekim ayı muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi.

Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Melih Aydoğan başkanlığında Muradiye İlçe Halk Kütüphanesi Konferans Salonunda Ekim ayı ‘Muhtarlar Toplantısı’ gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Kaymakam Melih Aydoğan, halka daha iyi hizmet verebilmek adına, vatandaşın talep ve sorunların değerlendirilmesi amacıyla toplantıda gündeme gelen talep ve sorunların ilgili makamlara iletilmesi ve çözüme kavuşması yönünde gerekli girişimlerin yapılacağını ifade etti.

AW739688 02

 

Toplantıda söz alan muhtarlar, mahalleleriyle ilgili talep ve önerilerini dile getirdiler. Kaymakam Aydoğan tarafından dile getirilen ihtiyaç ve taleplerin çözüme kavuşturulması yönünde gerekli çalışmaların yapılacağını belirterek, “Vatandaş odaklı hizmet anlayışıyla, vatandaşlarımızın huzurunu, güvenliğini, mutluluğunu, sağlığını, yaşam kalitesinin iyileştirilmesini. Refah seviyesinin yükseltilmesini hedefleyen, hızlı, etkin, verimli kamu hizmeti sunma sorumluluğuyla tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız ile var gücümüzle çalışıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda da çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Toplantı sonunda Kaymakam Aydoğan, katılan herkese teşekkür ederek sorunların giderilmesi için gerekenlerin yapılmasının takipçisi olacağını belirtti.