Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sağlık Bakanlığı sürekli işçi Van kura sonuçları açıklandı

Sağlık Bakanlığının Türkiye geneli alacağı 8 bin sürekli işçi alımı kura sonuçları açıklandı. Sağlık Bakanlığı’nın İŞKUR üzerinden istihdam edilecek sürekli işçiler için noter huzurunda kura çekimi yapılırke kura sonuçları da açıklandı.

Sağlık Bakanlığının Türkiye geneli

Sağlık Bakanlığı kura çekimi kurumun sosyal medya hesapları üzerinden noter huzurunda canlı olarak gerçekleştirildi. Elektrikçi, boyacı ve sıhhi tesisatçı, temizlik görevlisi, klinik destek elemanı ve güvenlik görevlisi alımı için noter huzurunda kura gerçekleştirildi. Van’da istihdam edilecek sürekli işçiler için noter huzurunda kura çekimi yapılırken istihdam edilecek asil ve yedek personellerin de isim listeleri belli oldu. İsim listesini videoyu izleyerek veya aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

SAĞLIK BAKANLIĞI KURA SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI

Sağlık Bakanlığı 8 bin sürekli işçi alımı kura çekimi noter huzurunda Ankara‘da yapıldı. Kura çekimi saat 09.00 itibarıyla çekilirken il il isim kura sonuçlarında asil-yedek listeler de belli oldu. Peki, Sağlık Bakanlığı Van kura sonuçları açıklandı mı, kura saat kaçta açıklanacak? Van’da İŞKUR üzerinden istihdam edilecek sürekli işçinin isim kura sonuçları açıklandı. İşte, asıl ve yedek aday isim listesi…

İSİM LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ