Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MUHTAR ADAYI ALBAYRAK, TÜM KEVENLİ SAKİNLERİNİN KAPISINI ÇALDI

Yerel seçimlerde İpekyolu ilçesine

Yerel seçimlerde İpekyolu ilçesine bağlı Kevenli Mahallesi’nde muhtar adayı olan Zafer Albayrak, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Van ili İpekyolu ilçesi Kevenli Mahallesi Muhtar adayı Zafer Albayrak, mahallesinde gezilmedik kapı bırakmadı. Kimi zaman sohbet etti. Kimi zaman ise; mahalle sakinlerin sorunlarını çözdü.
Kevenli Mahallesi muhtar adayı, projelerini kapı kapı gezerek, mahalle sakinlerine anlattı.
Van ili İpekyolu ilçesi Kevenli Mahallesi muhtar adayı Zafer Albayrak, seçim çalışmaları kapsamında mahallesinde koşturuyor. Günlerdir durmadan, yorulmadan mahalle sakinlerinin kapılarını çalıyor, onlarla içten ve samimi sohbetler gerçekleştiriyor.
Zafer Albayrak, her bir mahalle sakiniyle birebir iletişim kurarak, onların sorunlarını dinliyor ve çözüm önerileri sunuyor. Kimi zaman bir çay eşliğinde, kimi zaman sokakta karşılaştığı insanlarla sohbet ederek, mahallenin nabzını tutuyor. Topaloğlu, sadece seçim döneminde değil, sürekli olarak mahalle sakinlerinin yanında olmayı ve onların sesi olmayı hedefliyor.
SADECE SEÇİMDE DEĞİL SEÇİMDEN SONRADA OLACAĞIZ.
Kevenli Mahallesi muhtar adayı Zafer Albayrak, sadece seçim döneminde değil, sürekli olarak mahalle sakinlerinin yanında olmayı ve onların yaşam kalitesini artırmak için çaba göstermeyi amaçlıyor. Onun samimi yaklaşımı ve kapsamlı projeleri, mahalle sakinleri tarafından büyük bir ilgi ve destekle karşılanıyor.