Van escort

DOLAR28,9208% 0.08
EURO31,4850% -0.1
STERLIN36,7790% 0.63
FRANG33,2729% 0.81
ALTIN1.924,11% 1,83
BITCOIN1.139.7121.455

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA MORAL ETKİNLİĞİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA MORAL ETKİNLİĞİ

 

İpekyolu Belediyesi, “2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası” kapsamında lösemili çocuklar için bir dizi etkinlik düzenledi. Palyaçolar ve sihirbazlar eşliğinde renkli ve eğlenceli bir gün yaşayan minik çocukların sevinci gözlerinden okundu.

Etkinlik kapsamında Dursun Odabaşı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören lösemili çocuklara bir ziyaret gerçekleştiren İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, çocuklarla yakından ilgilenerek, çeşitli hediyeler verdi.
İpekyolu Belediyesi’nin lösemiye karşı farkındalık oluşturmak ve lösemi hastalığı ile mücadele eden çocuklara destek vermek amacıyla gerçekleştirdiği etkinlikte bir açıklama yapan Aydın, “2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası” münasebetiyle çocuklarımıza bir moral ziyareti gerçekleştirdik. Lösemili hasta çocukların en çok ihtiyaç duydukları moral ve motivasyon için, palyaço ve sihirbazlık gösterileri sergiledik. Tedavi sürecinde morallerini yüksek tutmak ve eğitimlarine de katkı sunmak amacıyla tüm çocuklarımıza tablet ve çeşitli hediyeler verdik. Tedavi sürecindeki tüm çocuklarımıza Allah’tan şifa, ailelerine de sabır diliyorum.” dedi

Tedavi gören aileler de çocuklarını ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, bu anlamlı etkinlikten dolayı Kaymakam/ Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın’a ve İpekyolu Belediyesi çalışanlarına teşekkür ettiler.