Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KAYMAKAM/BELEDİYE BAŞKAN V. AYDIN, İLÇE HALK KÜTÜPHANESİ İNŞAAT ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ.

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, ilçedeki eğitim faaliyetlerine büyük katkı sağlayacak olan İpekyolu İlçe Halk Kütüphanesi’nin yapımını yerinde inceledi. Başkan V. Aydın, inşaatın son durumunu yerinde gözlemleyerek ilgililerden bilgi aldı.

Yapımı devam eden İpekyolu İlçe Halk Kütüphanesi, tamamlandığında ilçedeki öğrencilerin ve vatandaşların hizmetine sunulacak. Kütüphane projesinin ilçenin eğitim hayatına önemli bir katkı sağlayacağını belirten İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, yaptığı açıklamada, “İlçemizdeki öğrencilerin eğitim hayatlarına katkı sağlamak, okuma alışkanlıklarını artırmak ve ilçe genelinde kültürel faaliyetlerin artmasını sağlamak amacıyla İpekyolu İlçe Halk Kütüphanesi’nin yapımına başladık. İnşaat çalışmaları hızla devam ediyor ve kısa süre içerisinde tamamlanacak. İnşallah ilçemizdeki tüm vatandaşlarımızın faydalanacağı, modern ve teknolojik altyapısıyla donatılmış kütüphanemizi en kısa sürede açarak ilçe halkımıza hizmet vermeye başlayacağız.” dedi.

WhatsApp Image 2023 05 17 at 19.39.03

 

İpekyolu İlçe Halk Kütüphanesi, modern tasarımı ve eğitim materyalleriyle öğrencilere eşsiz bir eğitim imkanı sunacak. Aynı zamanda, ilçede yaşayan yetişkinlerin de kitap okuma alışkanlıklarını artırarak kültürel alanlarda kendilerini geliştirmelerine de yardımcı olacak.