Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KAYMAKAM AYDIN’DAN YENİ DOĞAN BEBEKLİ AİLELERE ZİYARET

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın tarafından hayata geçirilen sosyal amaçlı uygulama devam ediyor. Başkan V. Aydın ve Kadın ve Aile Müdürlüğü çalışanları ile “Hoş geldin Bebek” projesi kapsamında yeni doğan bebekli aileleri ziyaret etti.

İlçemizde yeni doğan bebekler ve aileleri için başlattığı uygulamayla ilçe halkının teveccühünü kazanan Kaymakam ve Belediye Başkan V. Aydın’ın, ailelere olan ziyaretlerine devam ediyor. İçerisinde bebek bezi, giyim seti, ıslak mendil, bebek yağı, bebek şampuanı, pişik önleyici krem, pudra, biberon, emzik, ateş ölçer, tırnak makası gibi ürünlerin yer aldığı “Hoş geldin Bebek” çantası ile yeni doğan bebekli ailelere misafir oluyor.

Başkan Aydın bu ziyaretler kapsamında Aslan ailesine misafir oldu. Aydın, Aileye yeni katılan Delal bebekle yakından ilgilenerek bebek çantası paketlerini takdim etti. Aydın, Aslan çiftine bebekleriyle birlikte sağlıklı uzun bir ömür temennisinde bulundu.
Çiftler, bu anlamlı çalışma ve ince düşünceleri için Kaymakam ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın’a teşekkür ederek, ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler