Van escort

DOLAR28,9208% 0.08
EURO31,4850% -0.1
STERLIN36,7790% 0.63
FRANG33,2729% 0.81
ALTIN1.924,11% 1,83
BITCOIN1.120.0360.214

KAPSAM DIŞI PERSONEL İÇİN YAPILAN TWİTTER ETKİNLİĞİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Yayınlanma Tarihi : Google News
KAPSAM DIŞI PERSONEL İÇİN YAPILAN TWİTTER ETKİNLİĞİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI

2 SAAT İÇİNDE 123 BİN TWEET ATILDI KAPSAM DIŞI BIRAKILAN İŞÇİ “KADRO BİZİM DE HAKKIMIZ” DEDİ

 

Kapsam dışı bırakılan 100 bin taşeron işçisinin kadroya alınması ve devlette taşeron işçiliğine son verilmesi talebiyle Öz Sağlık-İş tarafından başlatılan Oleyis Sendikası, Öz Güven Sen sendikası ve kadro bekleyen işçilerin ve grupların katılımıyla Twitter etkinliği sosyal medyada gündem oldu.

Twitter etkinliği 2 saat içerisinde 123 bin Tweet atıldı.

Öz Sağlık-İş tarafından başlatılan Oleyis Sendikası, Öz Güven Sen sendikası ve kadro bekleyen işçilerin ve grupların katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte tweetler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ve İletişim Başkanlığı etiketlenerek atıldı, kapsam dışı bırakılan işçiler “Kadro Bizim de Hakkımız” dedi.

#TaşeronaŞartsızKadro hashtagı ile yapılan etkinlikte, taşeronda çalışan işçiler düşüncelerini, yaşadıklarını ve taleplerini sosyal medya üzerinden bir kez daha duyurmuş oldular.

İŞÇİLERDEN BİNLERCE TEŞEKKÜR MESAJI

Öz Sağlık-İş;
“Bilindiği gibi Sendikamız Öz Sağlık-İş ve Genel Başkanımız Devlet Sert, yıllardan beri her platformda kapsam dışı bırakılan taşeron işçilerinin sorunlarını dile getiriyor, kadro talebini hatırlatıyordu.

Dün gece yapılan Twitter etkinliğinden sonra, Sendikamıza kapsam dışı bırakılan işçilerden binlerce teşekkür mesajı geldi.” dedi