Van escort

DOLAR28,9170% 0.11
EURO31,1769% -0.16
STERLIN36,3419% -0.24
FRANG33,0641% 0.16
ALTIN1.887,35% 0,67
BITCOIN1.278.6640.579

Van TSO Başkan Adayı Kandaşoğlu’ndan Mektup

Yayınlanma Tarihi : Google News
Van TSO Başkan Adayı Kandaşoğlu’ndan Mektup

Van Ticaret ve Sanayi Odası’nın değerli üyeleri, yeni bir seçimin heyecanı içindeyiz. Bu seçim bir anlamda Van’ın da geleceğine yön verecektir. O yüzden kullanılacak her bir oy altın değerindedir.

 

10 yıllık Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığım döneminde odaya, üyesine yakışacak Modern Bir Bina, Kredi Garanti Fonu Şubesi (KGF) ve Avrupa İş Geliştirme Merkezini (ABİGEM) kazandırdım.

ALT REKALM1 1024x481 1

Van’ı İran’a bağlayan Van Saray – Kapıköy’ün transit (Araç) geçişine açılmasını sağladım.

Van Ticaret ve Sanayi Odası adına, Türkiye’de Kapıköy’den Kapıkule’ye neredeyse tüm sınır kapıları, 2 Gümrük Müdürlüğü, 2 Tır Parkı ve Demokrasi ve Özgürlükler Adasını (Yassıada) işleten Gümrük ve Turizm İşletmeleri AŞ’nin yüzde 5, Van Teknokent’in yüzde 25 hissesini aldım.

Uluslararası Van Asya İpekyolu Fuarı’nın bilinmesini sağlamak için İstanbul’dan Van’a deve kervanı yürüttüm. O kervan sayesinde Van Fuar ve Kongre Merkezi, Kale içinde yer alan Urartu Müzesi, Kocaeli Dostluk Parkı, Gebze Su Sporları Merkezi ve Van Olimpik Yüzme Havuzunu Van’a kazandırdım. Tabii tüm bunları yönetim ve meclisimizde bulunan arkadaşlarımla yaptım.

Benden sonra Kredi Garanti Fonu Şubesi (KGF) Diyarbakır’a taşındı. ABİGEM kapatıldı. Van Teknokent’te ki hissemiz azaldı.

 

Biliyorsunuz, bir insanın yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. Bizim Beyaz Liste olarak, VAN İÇİN YAPACAĞIMIZ ÇOK İŞ VAR. Biz bu yapacağımız işlerden 10 tanesini “10 numara 10 proje” başlığıyla siz değerli üyeler ve Van kamuoyuyla paylaştık. Umarım projelerimizi beğenir ve desteklersiniz.

Bu temenni ve düşüncelerle şimdiden Van Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinin ilimize ve hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

Zahir Kandaşoğlu

Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı