Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İpekyolu’nda Yol Çalışmalarında Sona Gelindi

Bu haberin fotoğrafı yok

İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, dört bir koldan kent merkezinde başlattığı yol çalışmalarına devam ediyor.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın’ın talimatları doğrultusunda, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan ve kent merkezinin dört bir tarafında devam eden çalışmalarda bazı grup yolları tamamlanarak vatandaşın hizmetine girdi.

 

İrfan Baştuğ Caddesi tamamı ve Hastane Caddesi bir kısmı asfalt ve kaldırım çalışması tamamlandı. Bu caddelerle birlikte Yüzbaşıoğlu, Küçük Cami Caddesi ve Kent Otel Sokak, Uğur Sokak, Balcılar Sokak ile Meydan 1, 2 ,3, 4, 5 ve 6. Sokaklarındaki çalışmalar da tamamladı. Ayrıca PTT sokak birinci kısmı ile köfteciler sokak çalışmaları bitti. Bu çalışmalarda bazalt döşeme ve bordur, Ankara bordur, bazalt oluk ve asfalt çalışması uygulandı. Öte yandan Şerefiye Mahallesi Vali Sokak, Hacı Osman Sokak ve Kültür Sokakta da çalışmalar sürüyor. Yine PTT Sokak ikinci kısım ve Cumhuriyet 5 ve 6 da bogonit taş çalışması, bazalt kaldırım vs. çalışmaları devam ediyor.

“VATANDAŞLARIMIZIN RAHATI VE REFAHI İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, kent merkezi olan İpekyolu İlçesi’nin tüm bölgelerindeki ulaşım ağının nitelikli, modern ve konfor seviyesinin yüksek olması için çalışmaların gece-gündüz sürdüğü belirtilerek, “Büyük bir azim ve kararlıkla, Belediye Başkan Vekilimiz Sayın İhsan Emre Aydın’ın talimatlarıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İpekyolu Belediyesi olarak modern bir kent görüntüsüne yakışmayan sorumluluk alanımızda olan bütün ana ve ara yollarda alt yapı ve asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Son olarak Şerefiye Mahallesi Vali, Hacı Osman ve Kültür Sokakta asfalt kaplama, bazalt, bordür taşı döşeme ve andezit oluk çalışmalarımız sürüyor. Vatandaşlarımızın rahat ve refahı için çalışmalarımız devam edecek.” Denildi.