Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İPEKYOLU’NDA BAHAR TEMİZLİĞİ BAŞLADI

İpekyolu Belediyesi, kar yağışlarıyla

İpekyolu Belediyesi, kar yağışlarıyla birlikte yoğun geçen kış mevsiminin ardından cadde ve sokaklarda bahar temizliğine başladı. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, Kar yağışlarının bitmesi ile birlikte mahallerdeki cadde ve sokaklarda oluşan çamur, tozlanma, kirlenmelerden kaynaklı temizlik çalışmalarına hız verdi.
Çalışmalarda yol kenarında görüntü kirliliği oluşturulan toz ve çamurlar Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından temizleniyor. Yollar ve kaldırımlar ise tazyikli su ile yıkanıyor.

WhatsApp Image 2023 03 02 at 18.16.26

 

Yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler veren İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, “ Kış mevsiminin bitmesiyle birlikte ana caddelerimizde oluşan çamur, tozlanma, kirlenmelerden dolayı cadde ve sokaklarımızda yıkama çalışmalarına başladık. Aynı zamanda ilçe merkezi ve mahallelerde de mıntıka temizliği çalışmaları devam ediyor. Halk sağlığını tehlikeye atabilecek olumsuzlukları önlemek amacıyla bu çalışmalarımız ilçe merkezi başta olmak üzere tüm mahallelerimizde devam edecek” dedi.