Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İPEKYOLU KAYMAKAMI AYDIN’DAN KIRSAL MAHALLE ZİYARETLERİ

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Aydın, ilçeye bağlı Sarmaç ve Beşçatak Mahallelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Her hafta merkez ve kırsal mahalle ziyaretlerinde bulunan Aydın, bu hafta Kaymakamlık Müdürleri, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte Sarmaç ve Beşçatak Mahallelerinde muhtarlar ve mahalle halkıyla buluştu.

İlçe merkezinde olduğu gibi kırsal mahallelerde de çalışmalarına son sürat devam ettiklerini ifade eden Aydın, “Kamu hizmetlerini tüm mahallelerimize etkin şekilde ulaştırmak ve halkımızın sorunlarını yerinde görerek çözümü için gerekli çalışmaların yapılmasını sağlamak için mahalle ziyaretleri düzenliyoruz. Her hafta farklı bir mahallemizi ziyaret ederek mahalle halkımızın taleplerini dinliyor ve hızlı çözümler üretiyoruz. Bu hafta da Kaymakamlık ve Belediye Müdürlerimiz ile birlikte Sarmaç ve Beşçatak Mahallelerini ziyaret ettik. İlçemizdeki her mahallemizin ihtiyaçlarını planlayarak hızlı çözümler üretmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2022 12 17 at 18.41.59

Beşçatak ve Sarmaç Mahallesi sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, hizmetlerinden dolayı İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın’a teşekkür ettiklerini ifade ettiler.