Van escort

DOLAR31,0708% 0.17
EURO33,6790% -0.05
STERLIN39,4560% 0.03
FRANG35,2677% 0.06
ALTIN2.032,57% 0,77
BITCOIN1.605.665-0.394

İPEKYOLU EVLENDİRME SARAYI HİZMETE AÇILDI

Yayınlanma Tarihi : Google News
İPEKYOLU EVLENDİRME SARAYI HİZMETE AÇILDI

İpekyolu Belediyesi’nin vizyon projelerinden biri olan Evlendirme Sarayı projesi hizmete açıldı.

Şerefiye Mahallesi’nde yer alan Evlendirme Sarayı, klasik mimariye uygun şekilde 465 metrekarelik bir alanda, iki katlı olarak inşa edildi. İpekyolu’nda yaşayan çiftler, mutluluğa ilk adımlarını geniş ve nezih bir alan sunan Evlendirme Sarayı’nda atabilecekler. Yeni ve klasik dokunuşlarla inşa edilen iç mekanda, 150 kişilik konferans salonu, 100 metrekarelik kokteyl alanı, takı ve etkinlik salonu, gelin ve damat için özel bir fotoğraf stüdyosu yer alıyor.

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sayın İhsan Emre Aydın, bu güzel ortamda sevgilerini resmileştirmek isteyen çiftlere kaliteli bir hizmet verecek olmanın mutluluğunu dile getirdi. Aydın, yeni yapılan Evlendirme Sarayı hakkında bir açıklama yaptı. Aydın açıklamasında, ” İpekyolu ilçemize estetik bir mekan ve geniş bir Evlendirme Sarayı kazandırdık. Bu saray, çiftlerimize en mutlu günlerinde nezih bir ortamda hizmet verecek. 465 metrekarelik alanda inşa edilen bu iki katlı Evlendirme Sarayında, 150 kişilik konferans salonu, 100 metrekarelik kokteyl alanı, takı ve etkinlik salonu ile gelin ve damat için özel bir fotoğraf stüdyosu bulunuyor. Amacımız, çiftlerimize unutulmaz ve özgün bir düğün deneyimi yaşatmaktır. Yeni Evlendirme Sarayı’mız, klasik tasarımı ve modern donanımlarıyla bölgenin en gözde düğün mekanlarından biri oldu.

Çiftlerimize ve misafirlerimize, bu muhteşem atmosferde eşsiz bir düğün deneyimi sunuyoruz. Evlendirme Sarayı’nın açılışıyla birlikte, İpekyolu ilçemizin sosyal ve kültürel yaşamına yeni bir soluk getireceğimize inanıyorum. Tüm çiftlerimize ve değerli hemşehrilerimize bu mekanı kullanma imkanı sunmaktan dolayı duyduğumuz mutluluğu paylaşmak istiyorum. Her çift, bu güzel sarayda düşledikleri düğünü gerçekleştirebilir ve hayallerini gerçeğe dönüştürebilir. Evlilik hayatlarına bu özel mekanda başlamak, çiftlerimize unutulmaz bir anı bırakacaktır. Yeni Evlendirme Sarayı’nda evlenecek tüm çiftlere şimdiden mutluluklar dilerim” dedi.