Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“HEMŞEHRİLERİMİZİN TALEPLERİ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR”

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, halk toplantıları gerçekleştirerek çözümler üretmeye devam ettiklerini söyledi.
İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, belediye konferans salonunda halk toplantısı gerçekleştirdi. Aydın, vatandaşlar ile karşılıklı fikir alışverişleri yaparak çözümler ürettiklerini söyledi.

Hemşehrilermizi halk günü buluşmamızda tek tek dinliyoruz diyen Aydın, “Halk gününe katılan hemşehrilerimiz, doğrudan sorunlarını, sıkıntılarını, istek ve taleplerini bizlere bildirsin istiyoruz. Halk günlerimizde hemşehrilerİmizle birebir görüşerek onların sorunlarını dinliyor, çözüme kavuşması için de bir ekip ruhu içerisinde çaba ve gayret gösteriyoruz. Zaman zaman mahallelerimizde ve ilçe merkezimizde hemşehrilermizle bir araya gelerek toplantılar düzenliyoruz. Hemşehrilerimiz ile birlikte yürütmüş olduğumuz çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bugünde belediyemiz konferans salonunda hemşehrilerimiz ile bir araya gelerek, istek ve önerileri değerlendirdik. Yapılması gereken çalışmalar ile ilgili birim müdürlerimize gerekli talimatları verdik. Hemşehrilerimizin talepleri bizim için her zaman değerlidir. Bu talep ve önerileri çok önemsiyoruz. Belli bir program dahilinde halk toplantılarımız ilerleyen günlerde de devam edecek.” dedi.