Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gürpınar Belediyesi Prestij Cadde Çalışmalarına Devam Ediyor

Van’ın Gürpınar Belediyesi ‘Prestij

Van’ın Gürpınar Belediyesi ‘Prestij Cadde Projeleri’ kapsamında 7 sokağı ve caddeyi baştan aşağı yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Yollar, caddeler ve sokakların bir şehrin aynası olduğu ilkesiyle gece gündüz demeden çalışan Gürpınar Belediyesi, prestij cadde projelerine hız verdi.

Yenilenen yüzüyle vatandaşların büyük beğenisini kazanan Hastane yolu ve okullar bölgesi projelerinin ardından şimdide ilçedeki 7 cadde ve sokağın estetik görünüm kazanması için geçtiğimiz ay çalışmalarına başlamıştı.

İlçeye modern görünümü kazandırmaya kararlı olduklarını söyleyen Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, 25 yıllık işi 4 yıla sığdırarak Gürpınar’a sayısız eser kazandırdıklarını söyledi.

Meclis Üyeleriyle birlikte çalışmaların devam ettiği sokakları inceleyen Başkan Tanış, “Göreve geldiğimiz andan bu yana gece gündüz demeden ilçemizin ihya ve inşası için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu an da yüzde 50 oranında tamamladığımız prestij caddelerimizi inceleme imkânımız oldu. İnşallah 1 ay gibi kısa süre içerisinde çalışmalarımızı tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Bununla beraber ilçemizin birçok noktasında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gürpınarımıza yeni bir soluk kazandıracak konutlarımız bir bir yükselirken 20’den fazla mahallemizde ise parke taşı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Caddelerimizin yenilenmesi ve konutlarımızın inşasıyla birlikte esnafımızın işleri de bu çalışmadan olumlu yönde etkilenecektir. İnşallah bundan sonraki süreçte de değerli vatandaşlarımızla birlikte daha güzel işler yapmaya ve kentimizi daha da güzelleştirmeye devam edeceğiz. Bu işler ekip işi. Bu anlamda tüm çalışma arkadaşlarıma ve meclis üyelerime teşekkür ederim’’ dedi.