Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gürpınar Belediyesi Karla Mücadele Çalışmalarını Sürdürüyor

Gürpınar Belediyesi, ilçe genelinde etkili olan kar yağışının ardından kar küreme ve temizleme çalışmalarını sürdürüyor.

Gürpınar Belediyesi, ilçe genelinde

İlçede yayaların ve sürücülerin yollarda herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması ve günlük yaşamın aksamaması adına çalışma yürüten ekipler, iş makinaları yardımıyla gece gündüz demeden çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.
Ulaşımda yaşanabilecek sorunlara karşı cadde ve sokaklarda önlemler alan belediye ekipleri, yayalar için de kaldırımlarda biriken karları temizliyor.
Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, “Kış mevsiminin sonuna yaklaşsakta karla mücadele çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bu anlamda vatandaşlarımızın herhangi bir olumsuzluktan etkilenmemesi için çalışmalarımızı 7/24 esasına göre sürdürüyoruz. Bu nedenle ekiplerimiz, kar yağışlarına karşı her an hazır bir şekilde beklemektedir. Amacımız, ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın güvenliğini ve ulaşımın aksamadan devam etmesini sağlamaktır. ” dedi.