Van escort

DOLAR31,0708% 0.17
EURO33,6790% -0.05
STERLIN39,4560% 0.03
FRANG35,2677% 0.06
ALTIN2.032,57% 0,77
BITCOIN1.609.7810.193

Gürpınar Belediye Başkanı Tanış, ‘Kariyer Günleri’nde Öğrencilerle Buluştu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Gürpınar Belediye Başkanı Tanış, ‘Kariyer Günleri’nde Öğrencilerle Buluştu.

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Kariyer Günleri kapsamında öğrencilerle bir araya geldi.
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü öncülüğünde düzenlenen Kariyer Günleri programı kapsamında öğrencilerle buluşan Başkan Tanış, tecrübelerini paylaşırken, öğrencilerin taleplerini de yüz yüze dinledi.

Başkan Tanış, bu programların öğrencilerde meslek bilincinin oluşmasında önemli bir yer tuttuğunu,  seçilen mesleğin kişinin geleceğini, sosyal yaşantısını ve mutlu olmasını belirleyen en önemli faktör olduğu konusunda görüş bildirirken, öğrenciler tarafından kendisine yöneltilen sorulara içtenlikle cevap verdi.
Gürpınar’da yaklaşık olarak dört yıldır belediye başkanı olarak hizmet verdiğini kaydeden Başkan Tanış, “Bugün burada gençlerimizle bir arada bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Ülkemizin ve yarınlarımızın teminatı gençlerimiz, bizim olmazsa olmazımız olarak görüyorum. Çünkü geleceğimizsiniz. Sizleri daha donanımlı, daha eğitimli, daha özgüven içerisinde sosyal yönünü zengin bir yaklaşım içerisinde yetiştirirsek, sonuçta kazanan hepimiz olacağız. Biliyorum ki biz ne yaparsak yapalım bu eserlerimizi sizlere teslim edeceğiz. Bunun içinde bugün düzenlediğimiz kariyer günleri programımız ile sizlerin en uygun ve doğru olan mesleği seçmenize yardımcı olmak, bir üst öğrenime özendirmek amacıyla kendi deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. ”dedi.
– Başkan Tanış, “Her zaman sizlerin yanınızdayız.”

Hayatınızdaki bütün zorlukların üstesinden azimle çalışarak, gayret ederek gelebilirsiniz diyen Başkan Tanış, “Gürpınar Belediyesi olarak her zaman sizlerin yanınızdayız. Hayalleriniz ve hedefleriniz uğruna çıktığınız bu yolda sizleri sonuna kadar destekliyoruz. Bunun içinde gece gündüz demeden gayret gösteriyoruz. Yapılan hizmetleri birer birer takip ediyor, yıllardır ilçemizde hayalleri kurulan doğal gaz, istihdam, alt yapı ve üst yapı çalışmalarımız ile sizleri buluşturuyoruz ve buluşturmaya devam edeceğiz.”
Öğrenciler, sorularına samimice cevap veren Başkan Tanış’a teşekkür etti. Samimi bir ortamda ve son derece verimli bilgilerin paylaşıldığı Kariyer Günü programı, öğrencilerle toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.