Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP Van Milletvekili Aday Adayı Mahferi HATİPOĞLU Daha Güzel Yarınların İnşası İçin Birlik Olalım

CHP Van Milletvekili Aday

CHP Van Milletvekili Aday Adayı Mahferi HATİPOĞLU Daha Güzel Yarınların İnşası İçin Birlik Olalım

 

  1. Dönem Milletvekili seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Van Milletvekili Aday Adayı Hatipoğlu seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Hatipoğlu yaptığı konuşmada, biz bu mücadeleye bugün başlamadık, bölgemizde saygınlığı kabul görmüş ve toplum için değerli bir ailenin ve bir siyasetçinin yeğeni olmak, haliyle siyasetin mutfağında olmakla eş değerdir, rahmetli amcam Zabit Demir gerek bize gerekse bölgeye katkı sağlamak için ömrünün 30 yılını aktif siyasette geçirdi, bende amcam gibi inandığımız tüm değerler için aktif siyasette girmiş bulunmaktayım dedi.

 

HAK VE ADALETTEN YANA ÇÖZÜM ÜRETMEK İÇİN BURADAYIZ

Doğun incisi Van’ın yıllardır çözülemeyen ve günden güne daha da yakıcı bir şekilde büyüyen yoksulluk işsizlik sorunlarına çözüm üretmek, birilerine rant kapısı olmaktan öteye gitmeyen çarpık şehirleşmenin önüne geçmek, Van Gölümüzün göz göre göre kirletilmesinin önüne geçmek ve gelecek nesillerimize daha yaşanabilir bir Van bırakmak, hak ve adaletten yana çözüm üretmek için siyasetin içine girdim.

Ayrıca bir Cumhuriyet kadını olarak cumhuriyet ilkelerine ve partimizin ilkelerine bağlı olarak seçtiğim bu yolda daha demokratik daha yaşanılabilir bir ülkeyi yeniden inşa edip korkmadan yaşamaya devam etmenin mücadelesi içerisinde görüyorum kendimi.

Mahferi Hatipoglu2

DAHA GÜZEL YARINLAR İÇİN BİRLİK OLMA VAKTİ

Seçime çok iddialı şekilde hazırlandıklarının vurgulayan Mahferi Hatipoğlu

CHP içerisinde bir kadın aday adayı olarak yola çıktım, sahada halkımız tarafından hem partimize, hem de aday adaylarımıza yönelik büyük bir teveccüh var, bunu görüyoruz çok rahatlıkla şunu söylemek istiyorum Van’da CHP çok güçlü bir dip dalgaya sahip.

Ev ev kapı kapı dolaşıyoruz, toplantılar yapıyor, esnaflarımızı ziyaret ediyoruz, halkımız özellikle kadınların aktif siyasetin içerisinde bulunmasına yönelik sempatilerini sürekli ifade ediyorlar. Biz inanıyoruz ki halkımız bizi tercih edecektir. Ayrıca özellikle kadınlarınıza şunu söylemek istiyorum daha güzel yarınların inşası için birlik olalım.