Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP MV ADAYI BEDİRHANOĞLU’DAN İLÇE ZİYARETLERİ

CHP Milletvekili adayı Bedirhanoğlu:

CHP Milletvekili adayı Bedirhanoğlu: Halkımızın sıcak ilgisiyle karşılaşıyoruz

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Van milletvekili adayı Seracettin Bedirhanoğlu, “Van ve ilçelerinde görüyoruz ki halkımız değişime inanmış. Bu inanç karşısında bizimde bu gemiyi limana ulaştırmaktan başka seçeneğimiz yok. Bunu da başaracağız kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Türkiye’nin kritik seçimine 4 gün kala Van’da millet ittifakının seçim çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. 2018’de AK Parti’nin üç, HDP’nin beş vekil çıkardığı ilde 2023 seçimlerinde CHP de yarışa dahil oldu. Kamuoyu araştırmaları, gazeteciler ve siyaset bilimciler CHP’nin kentten bir vekil çıkaracağına kesin gözüyle bakıyor.

‘EDREMİT, GEVAŞ, GÜRPINAR İLÇELERİYLE ERÇEK MAHALLESİ’NE ZİYARET’
CHP Van milletvekili adayı Seracettin Bedirhanoğlu seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Bedirhanoğlu’na SP Van İl Başkanı Özay İlhan ve millet ittifakının ilçe başkanları eşlik ediyor. Bedirhanoğlu, Edremit, Gevaş, Gürpınar ve İpekyolu’na bağlı Erçek mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek, 14 Mayıs seçimleri için millet ittifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na ve ittifak vekillerine destek istedi.

‘VATANDAŞLAR BEDİRHANOĞLU’NA TALEPLERİNİ İLETTİ’
Edremit sakinleri ilçenin turizm potansiyelinin artırılmasını ve sürdürülebilir projelerin hayata geçirilmesini isterken, Gevaşlılar da ilçenin hem turizm hem de tarım anlamında kalkındırılmasının önemli olduğunu söyledi. Gürpınar’da ise vatandaşlar ilçenin geçmişte olduğu gibi küçükbaş hayvancılığın merkezi olması gerektiğini belirterek taleplerini dile getirdi. Erçek Mahallesi’nde yapılan halk buluşmasına önceki dönem CHP Van il başkanı Mehmet Kurukcu da katıldı. Erçekliler önceden belde olan mahalle’nin tekrardan belde statüsüne kavuşmasını istedi.