Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN V. AYDIN ASFALT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ihsanemre Aydın, Kıratlı Mahallesi’nde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen asfalt serimi çalışmalarını yerinde inceledi. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra açıklama yapan Aydın, asfalt serimi çalışmalarının İpekyolu Belediyesi’nin yol standartlarını yükseltmek için gerçekleştirdiği önemli bir faaliyet olduğunu vurguladı.

Aydın, “Bölgede yoğun kullanılan yollarımızı yeniliyor, vatandaşlarımızın daha güvenli ve rahat bir şekilde seyahat etmesini sağlıyoruz. Bu çalışmalarımızın sadece Kıratlı Mahallesi’nde değil, tüm ilçemizde devam edeceğini belirtmek isterim. İlçemizin dört bir yanında yollarımızı modernize ederek, vatandaşlarımızın konforu ve güvenliği için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Yapılan asfalt serimi çalışmalarının kalitesine de dikkat çeken Aydın, “Ekiplerimiz son teknoloji malzemeler kullanarak, kaliteli bir asfalt serimi gerçekleştirdi. Bu sayede yolun ömrünü uzatmış ve daha uzun süreli kullanım sağlamış olduk” diye konuştu.

Kaymakam Aydın son olarak, İpekyolu Belediyesi’nin yol çalışmaları konusunda titiz bir şekilde çalıştığına vurgu yaparak, “Yollarımızı yenilemek ve vatandaşlarımızın güvenliği için elimizden geleni yapacağız. Hemşehrilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek, onların mutluluğu ve refahı için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.