Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Tanış, Tıp Bayramını Kutladı

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, 14 Mart Tıp Bayramı nedeni ile Gürpınar’da bulunan sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek sağlık emekçilerinin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Yazı İşleri Müdürü Nizamettin Güngör ile birlikte sağlık çalışanlarına karanfil dağıtan Başkan Tanış ayrıca sağlık merkezlerinde tedavi gören hastaları da ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Ziyaretler sonrası bir açıklama yapan Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, “14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle kıymetli sağlık çalışanlarımızı ziyaret ettik. Başta pandemi akabinde ise 6 Şubat’ta yaşanan ve hepimizi derinden etkileyen Kahramanmaraş merkezli depremde fedakârca çalışan sağlık çalışanlarımıza hepimiz tanık olduk. Hekimlerimizin ve her düzeydeki sağlık çalışanlarımızın üstlendikleri büyük sorumluluğun bilinciyle gösterdikleri titiz ve insanüstü gayretler her türlü övgünün üzerindedir. Allah onlardan razı olsun. Bu vesileyle bir kez daha Gürpınarımızda görev yapan sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere tüm sağlık emekçilerinin 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum” dedi.