Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Tanış müjdeyi verdi: Gürpınar’a 112 TOKİ konutu yapılacak

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış’ın çabaları sonucunda Gürpınar’a 112 TOKİ konutu yapılacak.

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Ankara temasları kapsamında Toplu Konut İdaresi Başkanı Ömer Bulut’u ziyaret etti.
Artan konut ihtiyacını karşılamak amacıyla TOKİ tarafından ilçeye kazandırılacak projeye ilişkin görüşme gerçekleştiren Başkan Tanış, TOKİ tarafından ilçeye 112 konutun ve iş merkezinin yapılacağının müjdesini verdi.

Projesi tamamlanan konutların yakın zamanda TOKİ tarafından ihale edileceğini belirten Başkan Tanış, “Ocak ayının başlarında 112 konut ve iş yeri için yapım ihalesi olacak. Gerek belediyemizce yapımı devam eden 126 konut ve iş yerlerinin gerekse de TOKİ tarafından yapılacak yeni projenin ilçemizin kalkınması ve büyümesi için son derece önemli çalışmalardır. Gelecek vizyonumuzun bir parçası olarak değerlendirdiğimiz konut projeleri sayesinde ev sahibi olmak isteyen ailelerimize uygun şartlarda konut sahibi olma fırsatı sunacağız. Bu anlamda başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki ve TOKİ Başkanımız Sayın Ömer Bulut’a tüm ilçem adına teşekkürlerimi sunuyorum. İlçemize konut kazandırmaya ve değer katmaya durmadan devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.