Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan İhsan Emre Aydın’ın 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Mesajı yayımladı

Kaymakam/Belediye Başkan V. Sayın

Kaymakam/Belediye Başkan V. Sayın İhsan Emre Aydın’ın 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Mesajı;
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 83. yıldönümünde, O’nu bir kez daha özlemle, saygıyla, sevgiyle ve rahmetle anıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, özgürlüğün ve insanca yaşama hakkının, zenginliğe ve ırklara göre belirlendiği bir dünyada, insanlık onuruna ait bir mücadeleyi milletimiz ile bir ve bütün bir şekilde vermiştir. Başlatmış olduğu büyük mücadele ve Kurtuluş Savaşı, sadece kendi varlığına yönelik değil, dünyadaki bütün mazlum milletlerin özgürlüğe ve demokrasiye yönelik taleplerinin öncüsü olmuştur. İnanç, azim ve kararlılıkla Türk milletinin yeniden ayağa kalkmasına öncülük eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk, tüm dünyada sevgi ve saygı ile yâd edilen büyük bir deha ve devlet adamı olarak tarihimizde ve Türk milletinin gönlünde yerini almıştır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü andığımız bu günde bizlere düşen görev uğrunda büyük bedeller ödenerek bizlere emanet edilen Türkiye Cumhuriyetinin ilerlemesini ve gelişimini devam ettirerek; ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarma idealini gerçekleştirmektir.  Kendisine ve aziz hatırasına saygının gereği olarak, birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere karşı tek yürek olarak ülkemizi geleceğe daha güçlü bir şekilde taşımaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 83. yıldönümünde bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum.