Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Güray: Şimdi sıra birlik beraberlik içinde Van’ı “AK belediyecilikle” buluşturma vakti

AK Parti Van Büyükşehir

AK Parti Van Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Abdulahat Arvas oldu. İl Başkanı Emre Güray aday tanıtım toplantısının ardından, “Yıllardır partimize hizmet eden, yol arkadaşımız, başkan adayımız Abdulahat Bey’i kutluyorum. Şimdi sıra birlik beraberlik içinde Van’ı ak belediyecilikle buluşturma vakti” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti), Ankara Ticaret Odası (ATO) Kongre Merkezi’nde ‘Aday Tanıtım Toplantısı’ düzenledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantıda 31 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek mahalli idareler seçiminde AK Parti’nin 48 ildeki belediye başkan adayını açıkladı. Yapılan toplantıda Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı da 27. Dönem milletvekili olan Abdulahat Arvas oldu.

“SEÇİMLERİ KAZANARAK YEPYENİ BİR DÖNEMİN BAŞLANGICINI YAPACAĞIZ”
AK Parti Van İl Başkanı Emre Güray, aday tanıtım toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Başkan Güray, 31 Mart günü Van’da seçimleri kazanacaklarına inandığını belirterek, “Parti genel merkezimizin değerlendirmeleri ve Sayın Cumhurbaşkanımızın uygun görmesiyle değerli yol arkadaşımız Abdulahat Arvas, büyükşehir belediye başkan adayımız olarak görevlendirildi. Daha önce milletvekilimiz olarak şehrimize, partimize hizmet eden Abdulahat Bey ile daha öncede çalıştık. Kendisi Van’ımızın öz evladıdır. Bu şehrin caddesini, sokağını bilen ömrünü Van ve Erciş’te geçiren saygın bir iş insanıdır. Kentimizin hizmete, sosyal belediyeciliğe, kalkınmaya ihtiyacı var. Bunun için başta büyükşehir olmak üzere şehrimizin ilçeleriyle birlikte ‘ak belediyecilik’ ile buluşması gerekiyor. Büyük bir sinerji ve dinamizmle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Parti yönetimimizle, gençliğimizle, kadın kollarımızla ve tabi ki çok kıymetli halkımızla birlikte şehrimiz için çok önemli olan bu sınavı geçeceğimize olan inancım tamdır. Seçimleri kazanarak yepyeni bir dönemin başlangıcını yapacağız” dedi.