Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN AKMAN’DAN İSTANBUL’DAKİ TERÖR SALDIRISINA KINAMA

Tuşba Belediye Başkanı Salih

Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, İstanbul’da meydana gelen hain terör saldırısını şiddetle kınadığını belirterek, “Saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılara ise acil şifalar dilerim” dedi.

Başkan Akman dün Taksim’deki İstiklal Caddesi’nde meydana gelen terör saldırısındaki patlama olayı nedeniyle yayınladığı kınama mesajında; ülkenin birlik ve beraberliğini hedef alan hainlerin kirli emellerine asla ulaşamayacaklarını söyledi.

Türkiye’nin terörün her türlüsünü bitirecek kudret ve kararlılıkta olduğunun altını da çizen Başkan Akman, “Ülkemizin geleceğine yönelik yapılan hain saldırılar karşısında bu aziz millet geçmişten olduğu gibi bugün de şer odaklarına karşı birlik ve beraberliğini muhafaza etmiştir” ifadelerini kullandı.

Yaşanan patlamayı tarifsiz acı olarak nitelendiren Başkan Akman, “Saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet,  yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılara ise acil şifalar diliyorum” şeklinde konuştu.