Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti Van İl Başkanı Emre Güray’dan Van halkına teşekkür

AK Parti Van İl Başkanı Emre Güray, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Mart Cuma günü Van’da gerçekleştirdiği ziyarette ilişkin bir teşekkür mesajı yayımladı.

AK Parti Van İl

AK Parti Van İl Başkanı Emre Güray, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle 15 Mart Cuma günü Beşyol Meydanı’nda gerçekleşen miting ve aday tanıtım törenine katılım gösteren tüm Vanlılara teşekkür etti.

Başkan Güray şu ifadelere yer verdi:

“Aziz Vanlı Hemşerilerimizin, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan desteği ve sevgisi her zaman olduğu gibi dünde bir kez daha en güzel şekilde gösterildi.

Binlerce Vanlı hemşerimiz Havaalanından miting alanı olan Beşyol Meydanı’na akın etti. Aziz Milletimizdeki bu coşku ve heyecan, hiçbir engelin AK Parti ve biz AK Partilileri yolundan geri çeviremeyeceğini gösteriyor. Van, tarihe not düşülecek bir günü daha geçirdi. Tabiri caizse, bir kez daha tarih yazdı. Bu manzara, güçlü ve büyük Türkiye için birlik ve beraberliğimizin kanıtıdır.

İnşallah, Aziz Vanlı hemşerilerimiz, kardeşlerimiz, abilerimiz ve ablalarımızla birlikte 31 Mart’ta ele ele verip milletimizin demokrasi bayramını hep birlikte kutlayacağız. Bu güzel mitingi onurlandıran sevgili hemşerilerime saygılarımı ve sevgilerimi arz ediyorum.”