Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ak Parti Van İl Başkanı Emre Güray’dan Ramazan Ayı Mesajı

Adalet ve Kalkınma Partisi
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van İl Başkanı Emre Güray, İslam aleminin Ramazan ayını tebrik ederek, “Mübarek Ramazan ayının tüm milletimize, ülkemize ve İslam alemine barış, huzur ve kardeşlik getirmesini dilerim” dedi.

AK Parti İl Başkanı Güray, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Ramazan’ın milli birlik ve beraberliğin pekiştiği, kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşma ayı olduğunu vurgulayan Güray, “On bir ayın sultanı Ramazan, rahmet, mağfiret ve bereket ayıdır. Sosyal yardımlaşma, dayanışma ve paylaşmanın zirveye çıktığı, sevgi, hoşgörü ve kardeşlik duygularının daha da güçlendiği bir aydır” değerlendirmesinde bulundu. Ramazan ayının savaşların sona ermesine ve gözyaşının dinmesine vesile olmasını dileyen Güray, şunları kaydetti:

“Filistin’de, Gazze’de katillerin zulmüne ve katliamlarına maruz kalan Müslüman kardeşlerimizi unutmadan onlara yardım edelim ve dualarımızda kendilerine yer verelim. İnşallah bu Ramazan ayı kardeşlerimizin kurtuluşuna ve zalimlerin perişan olmasına vesile olur”

Güray, son olarak şu ifadelere yer verdi: “Ramazan ayı, rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı kutsal bir aydır. Mağfiret, bolluk ve bereket ayı olan bu ay, yardımlaşma ve paylaşmanın arttığı, içerisinde bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesini barındıran, mucizelerle dolu bir aydır. On bir ayın sultanı Ramazan ayının milletimizin birlik ve beraberliğinin kuvvetlenmesine, tüm insanlık için bereket, sağlık, barış ve huzur getirmesini temenni eder, başta Vanlı hemşerilerim olmak üzere tüm İslam aleminin Ramazan-ı Şerifini kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım”