Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti Van adaylarını tanıttı!

31 Mart’ta yapılacak yerel

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için geri sayım devam ederken, AK Parti’de aday belirleme mesaisi de hızlandı. Büyükşehir Belediye başkan adaylarını tanıtan AK Parti’de ilçe belediye başkan adaylarını da tanıtmaya devam ediyor. Bu kapsamda AK Parti Van ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı.

Yerel seçimlere kısa bir süre kalırken AK Parti Van’da aday belirleme sürecini tamamladı. Daha önce Abdulahat Arvas’ı Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklayan AK Parti Van ilçe belediye başkan adaylarını da tanıttı. Edremit Uygulama Otelinde düzenlenen aday tanıtım programında 13 ilçe belediye başkan adayını kamuoyuna açıklayan AK Parti Van’da aday belirleme süreci de tamamlamış oldu.

AK PARTİ VAN ADAYLARINI TANITTI

AK Parti, 31 Mart yerel seçimlerde Van’da yarışacak ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı. Edremit Uygulama Otelinde düzenlenen aday tanıtım programında 13 ilçe belediye başkan adayını tanıtılırken Van’da 4 ilçede hâlihazırda görevde olan mevcut belediye başkanlarını aday gösterdi. 9 ilçede ise aday değişimine gitti.

fe5d6c8d c4d3 4fce bffd 1746b567e5ec

İŞTE AK PARTİ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI…

İPEKYOLU – İsa Berge

EDREMİT – İsmail Say

TUŞBA – Süleyman Oflas

BAHÇESARAY – Remzi Orhan

ÇATAK – Abdurrahman Şeylan

GEVAŞ – Murat Sezer

GÜRPINAR – Hayrullah Tanış

BAŞKALE – Lokman Ertuş

ERCİŞ – Fatih Çiftçi

ÇALDIRAN – Ferman Yıldırım

MURADİYE – Yıldırım Eyyubi MehmetAğaoğlu

ÖZALP – Atakan Gönülçeken

SARAY – Mehmet Çelebi

 

YILMAZ: VAN’I AK BELEDİYECİLİK İLE BULUŞTURACAĞIZ

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz Van’da düzenlenen Aday Tanıtım Programında konuştu. Yılmaz, Van’ı çok sevdiğinin altını çizerek “Güzel Van’ımızın güzel insanları. Sizi selamlıyorum. Tüm Van’ı selamlıyorum. Bu güzel dolduran, burayı gül bahçesine döndüren herkesi selamlıyorum. Bu salona sığmayan insanların bir anlamı var. 1 Nisan günü kazanmış, Van’ın sokaklarına taşan kalabalık var. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın size selamı var. Belediyecilik Ak Parti’nin işi. Van Ak belediyecilikten biraz uzak kaldı. 1 Nisan günü Van’ı Ak belediyecilik ile buluşturacağız. Van dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdulahat bey bu şehirde hizmet çığırını açacak. Van benim için çok özel bir şehir. Burayı, buranın insanını sevdim” dedi.

Kayak : Şehrivan