VAN’IN ULUSAL KANALI KANAL 65 YAYIN HAYATINA BAŞLIYOR! | Van Haber | 65saat | Van Haberleri | Son Dakika VanVan Haber | 65saat | Van Haberleri | Son Dakika Van

20 Ekim 2021 - 03:35

VAN’IN ULUSAL KANALI KANAL 65 YAYIN HAYATINA BAŞLIYOR!

VAN’IN ULUSAL KANALI KANAL 65 YAYIN HAYATINA BAŞLIYOR!
Son Güncelleme :

24 Eylül 2021 - 9:00

7.855 views

Van’ın Türksat üzerinden yayın yapacak tek kanalı, Kanal 65 yayın hayatına başlıyor.

Van’ın medya kuruluşlarından ZEOR Media bünyesinde açılacak olan Kanal 65, 1 Ekim tarihinde  yayın hayatına başlayacak.  2016 yılından bu yana kentte uydu üzerinden yayın yapan kanalın bulunmaması Kanal 65’e tek Türksat uydusu üzerinden yayın yapacak olma özelliği kazandırıyor. ‘Bölgenin Yeni Yüzü’ sloganıyla yola çıkan Kanal 65 yerelin yanı sıra bölgesel ve ulusal çapta yayın yapmayı hedefliyor.

“ANADOLU MEDENİYETİNİN TELEVİZYONU OLACAĞIZ”

Kanalın kuruluş amacı ve hedeflerini anlatan Kanal 65 Genel Müdürü Orhan Olgun şunları söyledi: “Anadolu medeniyetinin televizyonu olacağız. Başta ilimiz Van olmak üzere medeniyet ve coğrafyamızın zenginliğini, halkın sıkıntılarını, Kanal 65’te anlatacağız. Bütün renkleri bir arada barındırmayı hedefliyoruz en önemlisi tarafsızlık politikamız. Gerçekten buna çok önem veriyoruz. Her kesimin, her fikrin her partinin ve her düşüncenin biz de yeri olacak.”

FARKLI PROGRAM ZENGİN İÇERİK

Toplumsal değerleri gözeten bir yayın politikası izlemeyi hedefleyen Kanal 65, deneyimli ekibi ve çeşitli programlarıyla izleyici karşısına geçmeye hazır. 24 saat yayın yapacak olan kanal; Kültür-sanat, ekonomi, kadın, eğitim, belgesel gibi birbirinden farklı özgün programları ekranlara taşıyacak.

Kanal 65 Frekans bilgileri:

FREKANS: 12265

SEMBOL: 27500,

POLARİZASYON: DİKEY-V

VANSPOR SERİK BELEDİYE MAÇINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ