Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

VAN’DA LİSELER ARASI SES YARIŞMASI BAŞLIYOR

Van İpekyolu İlçesi’nde, kültür

Van İpekyolu İlçesi’nde, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan 3 günlük “İpekyolu Liseler Arası Ses Yarışması” yarın başlıyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen yarışmayı izlemek isteyen tüm hemşehrilerimizi, İpekyolu Atatürk Sanat Galerisi’ne davet ediyoruz.

Yarışmada öğrencilerin seslerini ve müzik yeteneklerini sergileyebilecekleri ön elemeler, 16-18 Mayıs tarihleri arasında saat 14.00’te gerçekleştirilecek. İlk elemeyi geçen öğrenciler ise finalde yarışacak. Yarışmanın sonucunda dereceye giren öğrencilere çeşitli ödüller verilecek.

İpekyolu Atatürk Sanat Galerisi’nde gerçekleşecek yarışmanın izleyicileri, lise öğrencilerinin müzik dünyasına girişlerine tanıklık edecek.
İpekyolu’ndaki gençler arasında müzikal birliktelik sağlamayı amaçlayan bu etkinliğin, İpekyolu ve Van’ın kültürel zenginliğinin yansıtılması açısından büyük önemi bulunuyor. Bu nedenle tüm hemşehrilerimizin, gençlere destek olmak ve güzel müzikler dinlemek için İpekyolu Atatürk Sanat Galerisi’ne bekliyoruz.