Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Van Haber! Uluslararası Tubittum dergisinin 70. sayısı çıktı

Van’da uzun süredir İran,

Van’da uzun süredir İran, Irak ve Türkiye’nin 22 ilinde dergi çıkararak sporcu, ekonomist, oda başkanlarını konuk ederek gündem oluşturan Uluslararası Tubittum dergisinin 70. Sayısı okuyucularıyla buluştu.

Van’da internet haber sitesiyle başlayan ve ardından Türkiye’de ilk Farsca ve Türkçe dergi çıkartarak İran ve Türkiye’ye hitap ederek ülkenin tanıtımı noktasında iyi bir rol oynayan Hikmetullah Yetkin, çalışmaları daha ileri taşıyarak Uluslararası Tubittum Dergisini hayata geçirdi.
Üç ülke 22 ilde dağıtımı kargo şirketleri aracılığıyla yapılan Tubittum dergisi Ekonomistlerin yanı sıra; sporcu, yatırımcı, eğitim, sanat üzerine de çalışmalar yaparak okuyucularına keyifli vakit geçiriyor.

WhatsApp Image 2022 10 04 at 16.27.39

Türkiye’nin 22 ilinde, İran’ın 9 bölgesinde ve Irak’ın 1 bölgesinde yer olan ISSN 2822-5295 Numaralı Uluslararası Tubittum dergisinin “Sür Uzağa” sloganıyla 70. sayısını çıkardığını açıklayan Hikmetullah Yetkin, 70. Sayıda Van ticaret ve Sanayi odası mevcut Başkanı aynı zamanda Başkan Adayı Necdet Takva’yı manşet alana aldığını duyurdu. İçerikte reklam tasarımlarının yanı sıra Ünlü Sporcu Banu Karadağlı ile yapılan özel röportajı da okuyucularıyla buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Yetkin, 70. sayımızda (VAN TSO) Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva, 4B Yazılım ve Bilişim Teknolojileri, Roka Marketler Zinciri, Funda Pastahaneleri, Durmaz Metal ve Kent Ekipmanları, Garaj 65, Banu Karadağlı, Carflex ve birçok içeriğin yer aldığını söyleyerek okuyuculara keyifli bir vakit diledi.