Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ümit Özdağ ile Süleyman Soylu gerilimi: Bahçeli, Özdağ’a ‘Kimse terbiyesizlik yapmasın, herkes yerini bilsin’ dedi

Zafer Partisi Genel Başkanı

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın İçişleri Bakanlığı’na yürüyüşü polis tarafından engellendi. TBMM önünde basın açıklaması yapan Özdağ İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya, “Bu görev bittiği zaman tutuklanacaksın, bunun sen de farkındasın, sen Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük kriminalisin” dedi.

124620104 umitozdag.jpg

Dün akşam İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun bir televizyon programı sırasında kendisi hakkındaki ifadelerine karşılık bugün saat 11.00’de İçişleri Bakanlığı’na gideceğini belirten Özdağ, Soylu’nun bir süredir kendisi ve Zafer Partisi hakkında “operasyon” yürüttüğünü iddia ederek bakanlığa yürüyeceğini duyurmuştu.

Yürüyüş gerçekleştiremeyen Özdağ,  sert bir açıklama yaptı: “Teröristleri izletmen gereken adamları benim peşime takmadın mı? Yemek yediğim restoranlardan visa kartı ödemelerimi toplatmadın mı? Bu görev bittiği zaman tutuklanacaksın, bunun sen de farkındasın. Sen Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük kriminalisin. dedi.

Bu açıklamalar sonrasında Devlet Bahçeli tarafından twitter hesabı üzerinden Özdağ’a “İçişleri Bakanımızın ismi Süleyman Soylu’dur. Bakanlık önünde pespaye görüntüler eşliğinde magandalık yapanlar, anarşist yöntemlere müracaat edenler ateşle oynayan provokatörlerdir.” paylaşımı yaptı.