Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TUŞBA BELEDİYESİ’NDEN, ‘EVDE TEMİZLİK HİZMETİ’

Tuşba Belediyesi ekipleri; Ramazan

Tuşba Belediyesi ekipleri; Ramazan Bayramı öncesi ilçede yaşayan yaşlı, hasta ve özel durumu olan vatandaşların evlerinde bayram temizliği yapıyor.

Tuşba Belediyesi; sosyal belediyecilik anlayışıyla ilçede düzenli olarak gerçekleştirdiği ‘Evde Temizlik Hizmeti’ni Ramazan Bayramı öncesinde yoğunlaştırdı. Yaşlı, hasta ve özel durumu olan vatandaşların evlerine giden ekipler, evleri süpürüyor, en ince ayrıntısına kadar temizleyerek pırıl pırıl hale getiriliyor.

Yaşlı, hasta ve özel durumu olan vatandaşların evlerinin temizliğini bayramlar gibi özel günlerin dışında da rutin olarak yaptıklarını ifade eden Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, ekiplerin 2 ile 3 hafta arayla düzenli olarak aynı eve giderek temizliği gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Vatandaşların yaklaşan Ramazan Bayramı’nı da tebrik eden Başkan Akman, yerel yönetimler olarak alt yapı ve imar faaliyetlerinin yanı sıra sosyal refahın sağlanması ve sosyal dokunun iyileştirilmesinin başlıca görevleri arasında olduğunu dile getirdi. Başkan Akman, “Sosyal Belediyecilik ruhuna uygun olarak insan odaklı yapılan hizmetlerin vatandaşlar tarafından her zaman takdir edildiğini gözlemlemekteyiz. Kaliteli ve verimli hizmet sunma anlayışı ile yani gönül belediyeciliği ile yapacağımız projelerimiz devam edecektir” dedi.