Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TUŞBA BELEDİYE BAŞKANI SALİH AKMAN, MESAİ ARKADAŞLARI İLE BAYRAMLAŞTI

Tuşba Belediye Başkanı Salih

Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, Ramazan Bayramı sonrası ilk iş gününde meclis üyeleri ve mesai arkadaşlarıyla bayramlaştı.

Belediye Meclis Salonu’nda sabah saatlerinde düzenlenen Bayramlaşma Programı’na belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, birim müdürleri ile personeller katıldı. Personelin bayramını tebrik eden Başkan Akman, birlik ve beraberlik mesaj verdi.

Belediye personellerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Akman, bugün itibariyle iş sezonunu da açtıklarını vurguladı. Bölgedeki iklim şartlarından dolayı iş sezonunun kısa sürdüğünü vurgulayan Başkan Akman, bu sezon bunu en iyi şekilde değerlendirmek istediklerini söyledi. Başkan Akman, “Arkadaşlar, bu yıl yoğun bir iş sezonu yürüteceğiz. Zaten bölgede yaşanan mevsim dolayısıyla ancak 5 ay gibi kısa bir süre iş yapabiliyoruz. Bunu da verimli bir şekilde değerlendirerek dolu dolu geçirmek istiyoruz” dedi.

Başkan Akman, yaptığı kısa konuşmasının ardından personelle tek tek tokalaşarak bayramlarını tebrik etti. Görevliler tarafından katılımcılara kolonya ve şeker ikramında bulunuldu.