3 Ülke ve 21 ilde olan Tubittum dergisinin 63’üncü sayısı çıktı - 65saat.com | Van Haber | Van Haberleri 65saat.com | Van Haber | Van Haberleri

25 Ocak 2022 - 20:50

3 Ülke ve 21 ilde olan Tubittum dergisinin 63’üncü sayısı çıktı

3 Ülke ve 21 ilde olan Tubittum dergisinin 63’üncü sayısı çıktı
Son Güncelleme :

30 Ekim 2021 - 17:19

12 views

3 Ülke ve 21 ilde olan Tubittum dergisinin 63’üncü sayısı çıktı

Tubittum Basın Yayın Medya Gurubu Yön. Kur. Baş. Yard. ve Sokak Gazetesi İmtiyaz Sahibi Eyşan Yetkin,”3 ülke 21 il gururunu sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. “dedi.

Tubittum Basın Yayın Medya Gurubu Yön. Kur. Baş. Yard. ve Sokak Gazetesi İmtiyaz Sahibi Eyşan Yetkin,”3 ülke 21 ilde dağıtımını gerçekleştirdiğimiz Tubittum Dergimizin başarısını sizlerle paylaşmak istedik. Gerek radyo, gerek açık hava reklamcılığına önem vererek hizmetlerimizi masanıza konuk ediyoruz. İnsanoğlu, yaşamı ile ölümü arasında kurduğu bağlantıyı her  zaman unutur. Oysa ki insanoğlu yaşarken ölümü her zaman düşünür. Ölümle buluşmayı isteyen insanoğlu, yaşamaktan lezzet almaz. Dememiz o ki yaşarken yaşatmayı, ölürken yaşamayı unutmayın!

Teknolojinin geliştiği samanyolunda sürekli yenilikler aramaya devam ediyoruz. Her uyandığımızda farklı teknolojiyle yüz yüze geliyoruz. Bilim ve sanatın gelişmesi bizleri endişelendirmiyor desek yalan olur. Bir taraftan gelişimin olması, bir taraftan da işsizliğin, açlığın ve ölümün olduğunu düşününce dergimize daha çok bağlanıyoruz. Bazen çok yoruluyoruz. Bazen de ekonomik sıkıntılar çekiyoruz ama halkımıza ve insanlığa hizmet etmek bizleri gururlandırıyor. Hayatımıza aldığımız bazı sözleri aklımıza getirdikçe, azimle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu sayımızda büyük markaların ve dünyada en büyük ödülleri alan bilim insanları konuk aldık. Kapakta bilim mucidi, sayfaların arasında yer alanlar ise; yaşam, turizm, eğitim, sağlık, spor, kültür sanat, bilim, teknoloji, gezi alanlarına ağırlık verdik.

Özenle seçtiğimiz ve yayına aldığımız yazılarımızı siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Sizlerden tek ricamız, dergimizi okumanız ve “#sizinderginiz” adlı sloganımızla dergimizi sosyal medyalarınızda paylaşmanızdır. Bunu unutmamak gerekir ki bu bizim dergimiz değil, sizin derginizdir.”dedi.