Tubittum Dergisi’nin 61’nci sayısı çıktı | Van Haber | 65saat | Van Haberleri | Son Dakika VanVan Haber | 65saat | Van Haberleri | Son Dakika Van

25 Eylül 2021 - 01:17

Tubittum Dergisi’nin 61’nci sayısı çıktı

Tubittum Dergisi’nin 61’nci sayısı çıktı
Son Güncelleme :

31 Temmuz 2021 - 15:38

20 views

Uluslararası Aylık Ekonomi Turizm ve İş dergisi olan Tubittum Dergisinin 61. sayısı çıktı.

Tubittum basın yayın medya grubu yönetim kurulu başkanı ve Van Gazetesi imtiyaz sahibi Hikmetullah Yetkin, Tubittum dergisinin yeni sayısı hakkında bilgiler verdi.

Hikmetullah Yetkin, “Bu yolda bizleri yalnız bırakmayan çalışma arkadaşlarıma, Ana sponsor, ara sponsor, reklam işletmeleri, basın mensupları, protokol ve dergimiz için her zaman yanımızda olan herkese öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Tubittum Dergisi, Uluslararası konseptle ülkesine ve halkına hizmet etmeye devam ediyor… Tubittum Dergisi’nde; Ekonomi, Turizm, İş, yaşam ve markalar yer almaktadır. Sizler için her sayıda farklı sloganlar üreterek, içeriğimizi oluşturuyoruz. Biliyorsunuz ki bizler, sizlere hizmet etmek adına çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam ediyoruz.

Bu sayıda; BÜYÜK ADIMLAR, BÜYÜK MARKALAR sloganıyla içeriğimizi oluşturduk. Sayfaların arasında rahat okuyabileceğiniz, kişisel gelişim yazıları, yaşam öyküleri, iş insanları, turizm yerleri ve birçok farklı konuyu ele aldık. İçerik oluştururken en büyük hassasiyetimiz, doğru zamanda ve doğru anda bilgileri aktarmak oldu.

Önceki sayımızda 21 ilimize dağıtım gerçekleştirdik. 2 ülkede 18 bölgeye dağıtım yaptık. Bu 21 ilin gururunu yaşamak, bizleri ayrıca duygulandırmaktadır. Önceki sayımızda; İran’dan 64 kişiyi Türkiye’ye getirerek, ekonomiye can katmaya çalıştık. Bunun yanı sıra; Irak bölgesine ve yeni çalışmalarımızın arasında olan Azerbaycan ülkesine de dergimizi göndermeyi planladık.

Amacımız; ülkemizi başka ülkelere daha iyi tanıtarak ve Tubittum dergisi vasıtasıyla fayda sağlamaktır. Dergimize Ana sponsor, ara sponsor, destekleyici firmalar, iş insanları ve abonelerin verdikleri desteklerle sizlere hizmet ediyoruz. Biliyorsunuz ki dergi işleri hizmet işleridir. Bizlerde bu hizmeti 21 ilde ve 3 ülkede yayınlayarak hizmet etmeye devam ediyoruz. Daha çok kitleye ulaşmak için 20 bin adet yerine, 50 bin adet hedefliyoruz. Sizlerin verdiği değer ve desteklerle 50 bine ulaşacağımızı biliyoruz. Bu nedenle her zaman sizler için en iyi hizmetleri sunmaya devam edeceğiz. Son olarak; Tubittum dergisini dijital ortama da taşıyarak E- Dergi oluşturduk. Sizlere daha rahat ve daha iyi hizmet için her projeyi değerlendiriyoruz. Yeni sayımıza göz atmayı ve abone olmayı unutmayınız” dedi.