TUBİTTUM DERGİSİ 21 İL 2 ÜLKEDE | Van Haber | 65saat | Van Haberleri | Son Dakika VanVan Haber | 65saat | Van Haberleri | Son Dakika Van

25 Eylül 2021 - 01:11

TUBİTTUM DERGİSİ 21 İL 2 ÜLKEDE

TUBİTTUM DERGİSİ 21 İL 2 ÜLKEDE
Son Güncelleme :

13 Eylül 2021 - 23:42

55 views

Tubittum Basın Yayın Medya Grubu genel müdür yardımcı ve Sokak Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Eyşan YETKİN,“Tubittum dergimizin altmış ikinci sayısı yayına geçti. Bunu bilin ki Geleceğe her zaman doğru yerde bakın.”dedi.

Tubittum Basın Yayın Medya Grubu Genel müdür yardımcı ve Sokak Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Eyşan YETKİN, “Bilinçaltı terimi ilk kez, psikanalizin kurucusu Sigmund Freud tarafından kullanılmıştır. Avusturyalı nörolog, rüyaları ve davranış bozukluklarını bilinçaltı teorisine göre analiz etmiştir. Bu kavram bazı kaynaklarda bilinç dışı ve şuur altı olarak da geçer. Bu nedenle bilinçaltına verilen bilgilerde doğru zamanda ve doğru yerde verildiği sürece başarı elde edilir. Tubittum dergimizde psikoloji konularını özel mesaj yöntemleriyle verdik. Derginin iç sayfalarında yer alan konuları sizler için özenle seçtik. Dergimizde iş insanlarını, turizmi, ekonomiyi, başarı hikayelerini, geçmişte yaşanılanları ve yeni nesle uyarlı bir şekilde sizlere aktardık. Dergimizde yer alan analiz testi yaparak sizler için eğlenceli bilgili bölümlerde ayırdık. Her sayımızda farklı büyüme göstermeye devam ediyor. Geçen sayılarımızda farklı sloganlara yer verdik. Bu sayımızda ise; “Memleket bizi okuyor” sloganıyla başladık. Memleketin hemen hemen her noktasına Tubittum dergimizi bırakıyoruz. Her masada biz olacağımıza ilk başladığımızda söz verdik. Bu sözü tutmak için gece gündüz çalışıyoruz. Bazen arkadaşlarımız hasta olmasına rağmen dergiye emek vermeye çalışıyor… Bazı arkadaşlarımızda hiçbir ücret almadan çalışmalarımıza ortak oluyor. Bu durumda bizleri ayrıca mutlu kılarak, bir aile olduğumuzu hep beraber var olduğumuzu gösteriyor. Bunlarda yetmiyor… Dergimizin en büyük fedakarları ise; ana sponsorlarımız, ara sponsorlarımız, destekleyicilerimiz, şirket yetkililerimiz ve abonelerimiz veriyor… Uzun lafın kısası; Her sayıda çalışmalarımızı sizlere aktarmak için yoğun çaba ile sizlere dergimizi ulaştırmaya çalışıyoruz. Sizlerden tek isteğimiz ise; 21 ilde 2 ülkede yer alan dergimizi okumanız ve destek olmanızıdır. Şimdiden tüm okurlara, destek verenlere ve herkese çok teşekkür ederim. Bunu unutmamak gerekir ki başarı, küçük adımlarla büyük adımları hedeflemekle başlar” dedi.