Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TFSKD VAN ŞUBESİ’NDEN VALİ BİLMEZ’E ZİYARET

Şubat 2022 tarihinde genel

Şubat 2022 tarihinde genel kurul yapan TFSKD Van Şube Başkanlığı’nda güven tazeleyen Ahmet Bayram ve yönetim kurulu üyeleri Van Valisi Mehmet Emin Bilmez’i valilik makamında ziyaret ettier. Ziyarette dernek çalışmaları ve faaliyetleri hakkında Vali Bilmez’e bilgiler aktaran Van Şube Başkanı Ahmet Bayram, amatör futbola vermiş oldukları katkılardan dolayı Vali Bilmez’e teşekkürlerini iletti.

 

WhatsApp Image 2022 04 27 at 23.39.25 1

Ziyarette, TFSKD Van Şube Başkanı Ahmet Bayram’a  yönetim kurulu üyeleri Maşallah Kızılkaya, Necmettin Özer, Mehmet Salih Karaboğa ile Van’ın ilk kadın saha komiseri olan Nazlı Timur eşlik etti.

Van’da Büyükşehir Belediyesi ve Van Valiliğinin katkılarıyla amatör sporun çağ atladığını belirten Başkan Bayram, “Amatör takımlarının fazlalığının derneğimiz açısından önemi büyüktür. Ne kadar fazla takım o kadar fazla saha komiseri demektir. 2014 yılında aldığımız görevi arkadaşlarımız ile daha ileriye taşımak için gayret gösteriyoruz. Göreve geldiğimiz zaman ilk yaptığımız faaliyetlerden birisi ise bir çatı altında toplanarak dernek ofisimizi kurduk. Sayın Genel Başkanımız Hüseyin Doğan öncülüğünde ‘Türkiye’ ibaresi ve ‘6222 sayılı sporda şiddetin ve düzensizliğinin önlenmesi’ kanununda kamu görevlisi olarak yer almamız saha komiserlerimizin elini daha da güçlendirmiştir. Sayın Valim, TFF Amatör İşler Kurulu üyeliğine seçilen Genel Başkanımız Hüseyin Doğan’ın sizlere selamlarını iletmek istiyorum. Bizleri misafir ettiğiniz için de yönetim kurulumuz ve üyelerimiz adına şükranlarımızı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

TFSKD Van Şube yönetim kurulunu makamında ağırlayan Vali Bilmez ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Van Şube yönetim kuruluna ve Genel Başkan Hüseyin Doğan’a selamlarımızı iletiyorum”dedi.

Ziyaret, TFSKD yönetiminin Vali Bilmez’e amatör futbol ve TFSKD’ye katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdiminin ardından sona erdi.