DOLAR 18,5144 % 0.32
EURO 18,0086 % 1.72
GRAM ALTIN 987,34 % 2,22
ÇEYREK A. 1.614,30 % 2,22
BITCOIN 366.031 0.192
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Muradiye Belediyesinin BESYO kursları ile üniversiteye yerleştiler

Son Güncelleme :

22 Eylül 2022 - 22:19

/ 86 views kez okundu.
Muradiye Belediyesinin BESYO kursları ile üniversiteye yerleştiler

Muradiye Belediyesi’nin ücretsiz sunduğu ve Halk Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa verilen Spor Hazırlık kurslarına katılan 26 öğrenci üniversiteli oldu.

Muradiye Belediyesi üniversiteye hazırlanan gençlerin yanında oldu ve eğitimlerine katkıda bulunmak için İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü ile hazırlık kursları açtı. Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) kurslarına katılan 26 öğrenci, çeşitli üniversitelerine girmeye hak kazandı.

Sporun her branşına destek olan Belediyemiz himayesinde açılan Spor Hazırlık Kurslarında 26 öğrencimiz üniversiteye yerleşti.

Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Melih Aydoğan ; Muradiyeli öğrencilerimizi hayallerine kavuşturmak için belediyemiz himayesinde açılan Spor Hazırlık kurslarında eğitim gören 26 öğrencimiz hayallerine kavuşarak çeşitli üniversitelere yerleşti. Bugün üniversitelere yerleşen öğrencilerimizle bir araya geldik hepsiyle gurur duyuyoruz okul ve spor hayatlarında başarılar diliyorum. dedi.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Melih Aydoğan tarafından Muradiye Belediyesinde kabul edilen öğrenciler; ilçemizde spora ve sporcuya verilen önem ve desteklerden dolayı öncelikle Kaymakamımız Melih Aydoğan’a ve kursların açılmasında destek sağlayan herkese teşekkürlerini ilettiler.

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı