MHP, Van’da Milli Birlik ve Dayanışma Kampanyası’nı başlattı - 65saat.com | Van Haber | Van Haberleri 65saat.com | Van Haber | Van Haberleri

25 Ocak 2022 - 20:55

MHP, Van’da Milli Birlik ve Dayanışma Kampanyası’nı başlattı

MHP, Van’da Milli Birlik ve Dayanışma Kampanyası’nı başlattı
Son Güncelleme :

27 Aralık 2021 - 20:06

17 views

Milliyetçi Hareket Partisi Van İl Başkanı Salih Güngöralp , firmaları temel ihtiyaç ürünlerinde indirim yapmaya davet ederken ’Milli Birlik ve Dayanışma Kampanyası’ başlattıklarını duyurdu.
MHP Van İl Başkanlığı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Mal ve hizmet üreten, satan, pazarlayan firmalarımızın şirketlerimizin, kurumlarımızın, toplumsal rahatlama adına temel ihtiyaçların fiyatlarında yüzde 10 arasında indirime gitmeleri milli birlik ve dayanışmamızın manevi harcıdır” sözlerinden yola çıkarak, ‘Milli Birlik ve Dayanışma Kampanyası’ başlattı.
Kampanyayı duyuran MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp, tüm Vanlıları kampanya ya destek vermeye davet etti.

Teşkilat olarak kampanyaya katılan firmaları ve marketleri ziyaret ederek, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin yaptığı çağrı üzerine, Van’da da Milli Birlik ve Dayanışma Kampanyası’nı başlatmış bulunuyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi Van İl Başkanlığı olarak Van’da gezdiğimiz bazı marketlerin indirime gittiğini gördük ve bu vesileyle toplumsal rahatlama adına Van’daki tüm firma, şirket ve kurumlarımızı temel ihtiyaç ürünlerinde indirim yapmaya davet ediyoruz. Kampanyamıza destek verecek markaları Van teşkilatı olarak ziyaret edip, kendilerine teşekkür edeceğiz. Haydi Van, şimdi milli birlik ve dayanışma zamanı” ifadelerini kullandı.

Artık herkesin, her kesimin elini taşın altına koymasının zamanının geldiğine değinen, Güngöralp “Aziz milletimiz adına bu kampanyanın genişleyip yaygınlaşması için herkesten her kesimden yardım ve destek bekliyoruz” diye konuştu.