hava
DOLAR 15,8769 %% 0.2
EURO 16,8435 %% -0.21
GRAM ALTIN 942,56 %% 0,22
ÇEYREK A. 1.541,08 %% 0,22
BITCOIN 30.004,40 %1.96
SON DAKİKA
Google News

Kadir gecesi mesajları 2022: Kadir gecesini anlatan anlamlı ve resimli-resimsiz mesajlar

Son Güncelleme :

27 Nisan 2022 - 0:09

/ 1.383 views kez okundu.
Kadir gecesi mesajları 2022: Kadir gecesini anlatan anlamlı ve resimli-resimsiz mesajlar

Kadir Gecesi bu yıl 27 Nisan’da idrak edilecek. Mübarek Kadir gecesinde yakınlarına, sevdiklerine mesaj göndermek isteyen kişiler için Kadir gecesi ile ilgili sözler

Kadir gecesi mesajları ve Kadir gecesi kısa mesajları

 

  1. Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimize. Kadir geceniz mübarek olsun.
  2. Allah’ım rızkımıza bolluk, kalbimize ferahlık, ömrümüze bereket ver! Amin. Kadir geceniz mübarek olsun.
  3. “Duâ”, İnsanın kendi kendine yetmediği gerçeğinin itirafıdır. Ve kalbinizle yaptığınız her şey size geri dönecektir…Dualarda olmak, dualarda buluşmak dileğiyle Kadir Gecesi mübarek olsun.
  4. Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Kadir Geceniz mübarek olsun..
  5. Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kadir Geceniz mübarek olsun..
  6. Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kadir Geceniz kutlu olsun.
  7. Allah tuttuğumuz oruçları ve ibadetlerimizi kabul etsin. Manen büyük bir ikramın olacağı Kadir Gecemizi dolu dolu yaşamayı nasip etsin.
  8. “Kadir gecesi bin aydan daha hayırlıdır. [Kadir Sûresi, 3] ’Ve, Vakit O gecedir ki; Tüm geceler O’na hayran’ Kadrini bilenlerden olmak dileğiyle… Kadir Gecemiz mübarek olsun.
  9. Dul ve yetimlere yardım eden kimse, Allah yolunda cihad eden ve gündüzleri oruç, geceleri ibadetle geçiren kimse gibidir.
  10. Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim

Kadir Geceniz Mübarek olsun