Van escort

DOLAR28,9710% 0.31
EURO31,5815% 0.26
STERLIN36,7096% 0.49
FRANG33,1707% 0.57
ALTIN1.905,62% 0,85
BITCOIN1.115.7892.01

İPEKYOLU’NDA DÖRDÜNCÜ KADIN SPOR MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

Yayınlanma Tarihi : Google News
İPEKYOLU’NDA DÖRDÜNCÜ KADIN SPOR MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

İpekyolu Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından ilçede ücretsiz hizmet veren Kadın Spor Merkezlerinin dördüncüsü Şerefiye Kadın Spor Merkezi bu gün hizmete açıldı.

Şerefiye Mahallesi Milli Egemenlik Caddesinde sadece kadınlara yönelik hizmet verecek salonun açılış kurdelesini İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın kesti.
Açılışta bir konuşma yapan İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, “İlçemizde hizmete giren çok amaçlı kadın spor merkezimiz hemşehrilerimize hayırlı, uğurlu olsun. Özellikle obeziteyle mücadelede farkındalık oluşturmak amacıyla açılan bu merkezimizde tüm spor aletlerimiz ve alanında uzman hocalarımız bu kapsamda hemşehrilermize hizmet verecek. Pilatesten reformere, zumbadan yogaya kadar çeşitli branşlarda verilecek eğitimden toplamda 800 kadın hemşehrimiz ücretsiz olarak faydalanacak. Şerefiye Kadın Spor Merkezimiz Vanımıza, İpekyolumuza hayırlı olsun.” dedi.

BÖLGENİN “ÜCRETSİZ HİZMET VEREN ÇOK KAPSAMLI KADIN MERKEZİ” HİZMETE AÇILDI

615 metrekarelik salonda, uzman eğitmenler eşliğinde toplamda 7 branşta eğitim verilecek ve her seans 20 kişilik gruplarla yapılacak. Bölgedeki ücretsiz ilk yoga hizmeti verilecek olan spor merkezinde ayrıca pilates, reformer, zumba, step aerobik, cardio, fitness gibi branşlarda da hizmet verilecek. Dğer spor salonlarından farklı olarak Şerefiye Kadın Spor Merkezi, obezite ile mücadele etmek isteyenlere yönelik ayrıca özel olarak seanslar düzenleyecek. Diyetisyenler aracılığı ile hedeflenen kilolara ulaşılması amacıyla özel spor aletleri ile eğitimler sürdürülecek.
Spor salonunun açılışında belediyenin ücretsiz kadın spor merkezlerinden faydalanan kursiyerler, bu tarz ücretsiz salonların ilçeye kazandırılmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek Kaymakam ve Belediye Başkan V. Aydın’a ve emeği geçenlere teşekkürlerini bildirdiler.