Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İPEKYOLU KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKAN V. SAYIN İHSAN EMRE AYDIN’IN “KURBAN BAYRAMI” DOLAYISIYLA YAYIMLADIĞI MESAJ:

Milli birlik ve beraberliğimizi

Milli birlik ve beraberliğimizi pekiştiren, sevgi, merhamet, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularımızın en üst seviyede yaşandığı bir Kurban Bayramı’na daha nail olmanın sevincini hep birlikte yaşıyoruz.

Paylaşma, dayanışma ve yardımlaşma gibi bizi biz yapan insani hasletlerimizin öne çıktığı Kurban Bayramı’nda, kadim kültürümüzden gelen bu paylaşma ve yardımlaşma geleneğimizi daima sürdürerek bizlere, her koşulda birlik olabilme, kenetlenebilme, tek yürek, tek yumruk gibi hareket edebilme kabiliyeti veren milli örf ve adetlerimizi ilelebet yaşatacağız.
Milletimizin birlikte yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği, tarihimizin derinliklerinden gelen ve yardımlaşma geleneğinin en güzel örneğinin yaşandığı, aile büyüklerinin ziyaret edilip gönüllerinin alındığı, yetimlerin ve çocukların mutlu edildiği, küslerin barıştırıldığı, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı böylesine önemli günlerin insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle başta vatanımız ve milletimiz için canlarını siper eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum. Bayramda seyahatlerimiz sırasında araba kullanırken tüm hemşehrilerimizin trafik kurallarına uymalarını, daha dikkatli ve sorumlu davranmalarını temenni ve tavsiye ediyorum. Bayramda sevdiklerimizin gözü yolda kalmasın. Kurban Bayramımız mübarek olsun.

İhsan Emre AYDIN
Kaymakam/Belediye Başkan V.