İPEKYOLU KAYMAKAMI İHSAN EMRE AYDIN, İLÇE GENELİNDE DEVAM EDEN YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ | Van Haber | 65saat | Van Haberleri | Son Dakika VanVan Haber | 65saat | Van Haberleri | Son Dakika Van

20 Ekim 2021 - 02:57

İPEKYOLU KAYMAKAMI İHSAN EMRE AYDIN, İLÇE GENELİNDE DEVAM EDEN YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

İPEKYOLU KAYMAKAMI İHSAN EMRE AYDIN, İLÇE GENELİNDE DEVAM EDEN YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
Son Güncelleme :

27 Eylül 2021 - 11:43

191 views

Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, İpekyolu ilçesi merkezinde devam eden yol yapım, asfalt serim, asfalt yama, kilit taşı döşeme ve kaldırım düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.

Mahallelerde yol sorunları birer birer çözülüyor

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, mahallelerde başlatılan yol yapım, parke taşı döşeme, asfalt serim, kilit taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı. Yaptıkları çalışmalarla, İpekyolu’nun daha modern cadde ve sokaklar ile konforlu yapılara kavuşacağını ifade eden Başkan V. Aydın, “Yapımına ilkbaharın ilk günlerinden bu yana başlanan çalışmalarımız hız kesmeden sürüyor. 2021 yılı çalışma programına dâhil edilen yol yapım çalışmalarımızın sonlanması ile beraber, vatandaşlarımız daha güvenli ve trafik akışının daha akıcı olduğu yollara kavuşacak. Yaklaşan kış mevsimi öncesi çalışma arkadaşlarımız gecesini gündüzüne katarak çalışmaları bitireceklerdir. Bu anlamda elimizden ne geliyorsa yapacağız. Vanlı hemşerilerimizin daima hizmetin en iyisine layık olduğu bilinç ve sorumluluğuyla, çalışmalarımızı her anlamda yoğunlaştıracağız.” dedi.

Kış mevsimi gelmeden başlatılan çalışmalarımızı tamamlayacağız

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, önceliklerinin yaklaşan kış mevsimi öncesi başlattıkları çalışmaları tamamlamak olduğunu belirterek, “Şehrimizin alt ve üst yapı sorunlarının çözümüne yönelik çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Tüm bu çalışmalarımızın asıl hedefi alt yapı sorunları çözülmüş, konforlu ve güvenli yollara sahip bir İpekyolu’nun inşasıdır. Vatandaşlarımızın içi rahat olsun, inşallah başlattığımız çalışmaların tamamını kış mevsimi gelmeden sonlandırarak, vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız.” dedi.

Vatandaşlarla bir süre sohbet ederek sorunlarını dinleyen Başkan V. Aydın, İpekyolu’nda bozuk, yıpranmış, yol ve kaldırım bırakmayacaklarını kaydetti.