Van escort

DOLAR28,8917% -0.11
EURO31,2352% -0.44
STERLIN36,4598% -0.32
FRANG33,0235% -0.32
ALTIN1.876,33% -0,44
BITCOIN1.261.6974.088

İPEKYOLU BELEDİYESİ’NİN KİTAP ÇEKİLİŞLERİNE DEVAM EDİYOR

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
İPEKYOLU BELEDİYESİ’NİN KİTAP ÇEKİLİŞLERİNE DEVAM EDİYOR

İpekyolu Belediyesi, sosyal medya hesaplarından twitter adresi üzerinden gerçekleştirdiği kitap çekilişlerine devam ediyor.

Belediyenin Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen kitap çekilişlerinde her hafta 5 takipçiye Türk ve Dünya klasiklerinden oluşan 3’er adet kitap hediye ediliyor.
“Okuyan İnsan En Güçlü İnsandır” sloganıyla sürdürülen kitap çekilişlerinde her hafta Van ilinin kültürel ve tarihi yerlerinden oluşan görseller hazırlanarak bu yerin isminin ne olduğu takipçilere soruluyor. Bu doğrultuda takipçilerin Van ili ile ilgili genel kültürlerinin gelişimine ve o yerlerin tanıtımlarına da katkı sağlanmış oluyor.

WhatsApp Image 2022 12 30 at 13.58.46

Çekilişe katılma şartları olarak katılımcıların İpekyolu Belediyesi twitter hesabını takibe almaları, yayımlanan görseldeki yerin ismini bir arkadaşını etiketleyerek, gönderiyi beğenmeleri ve kendi sayfalarında retweet yapmaları gerekiyor. Talihliler ise Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ekipleri tarafından online olarak belirleniyor.

Konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, “İlçemizde okuyan ve okumayı seven hemşehrilerimiz için böyle bir çekiliş düzenledik. Hızla gelişen ve değişen teknoloji karşısında sosyal medya platformları oldukça rağbet görüyor. Bu çekilişler ile sosyal medyanın bilinçli kullanılması ve kitap okuma alışkanlığının devam etmesini hedefliyoruz. Bu bağlamda Türk ve Dünya Klasiklerimizden oluşan kitaplarımızı takipçilerimizin adreslerine kadar ulaştırıyoruz. Çekilişlerimize ilimizden ve il dışından çok yoğun bir katılımın olduğunu görüyoruz. Okuma alışkanlığının devam etmesine İlgi gösteren tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.” dedi.
İpekyolu Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu çekiliş her hafta güncellenerek @ipekyolubeltr twitter hesabında yayınlanmaya devam edecek.