Van escort

DOLAR28,9180% 0.12
EURO31,1425% -0.27
STERLIN36,3227% -0.3
FRANG33,0340% 0.07
ALTIN1.883,22% 0,45
BITCOIN1.281.6911.209

İPEKYOLU BELEDİYESİ VE KAYMAKAMLIĞI’NDAN DEPREM BÖLGESİNE YARDIM KÖPRÜSÜ

Yayınlanma Tarihi : Google News
İPEKYOLU BELEDİYESİ VE KAYMAKAMLIĞI’NDAN DEPREM BÖLGESİNE YARDIM KÖPRÜSÜ

İpekyolu Kaymakamlığı ve İpekyolu Belediyesi, Kahramanmaraş’ın Pazarcık İlçesi’nde meydana gelen deprem için yardım kampanyası başlattı. Alınan bilgiye göre, vatandaşlar tarafından getirilen ihtiyaç malzemeleri İpekyolu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürlüğü koordinesinde İskele Caddesi Van TSO Binası karşısında bulunan Van Atatürk Lisesi Saran Spor salonunda toplayarak deprem bölgesine gönderecek.

İpekyolu Kaymakamlığı İpekyolu Belediyesi, Kahramanmaraş’ın Pazarcık İlçesi’nde meydana gelen 7.4’lük deprem sonrası bölgeye ulaştırılmak üzere yardım kampanyası başlattı. Vatandaşlar tarafından getirilen ihtiyaç malzemeleri ipekyolu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürlüğü koordinesinde ki, İskele Caddesi Van TSO Binası karşısında bulunan Van Atatürk Lisesi Saran Spor salonunda toplanacak.

İpekyolu Kaymakamlığ ıve İpekyolu Belediyesi, ülkemizi yasa boğan Kahramanmaraş’ın Pazarcık İlçesi’nde meydana gelen deprem sonrası yaraları sarmak adına seferber oldu. 10 ili etkileyen ve çok sayıda binanın yıkıldığı bölgede evlerine giremeyen vatandaşların acil ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla İpekyolu Kaymakamlığı ve Belediyesi yardım malzemeleri toplamaya başladı. ipekyolu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürlüğü İskele Caddesi Van TSO Binası karşısında bulunan Van Atatürk Lisesi Saran Spor Salonu’nda toplanacak yardımlar hızlı bir şekilde bölgeye gönderilecek. Yardım etmek isteyenler, kullanılmamış ısıtıcı, battaniye, mont, kışlık bot, bebek maması, bere eldiven, hijyen seti bebek kıyafeti, uzun ömürlü gıda başta olmak üzere ilk yardım ve temel ihtiyaç malzemelerini bu merkeze bırakabilecek.