Van escort

DOLAR28,9208% 0.08
EURO31,4850% -0.1
STERLIN36,7790% 0.63
FRANG33,2729% 0.81
ALTIN1.924,11% 1,83
BITCOIN1.121.7610.617

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Tanış, mesajında, mübarek Ramazan ayının habercisi ve müjdeleyicisi olan bir Berat Kandili’ni hep birlikte idrak etmenin heyecan ve huzuru içerisinde olduklarını belirtti.

Kandilde dualarının ülkemiz ve milletimiz için olacağını belirten Başkan Tanış, “Deprem sebebiyle bir süredir içerisinde olduğumuz ve ülkemizi derinden sarsan sıkıntılı dönemin bir an önce bitmesini, yeniden huzurlu ve mutlu günlere dönmeyi bu gece Cenab-ı Mevla’ya arz edeceğiz. Onun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanılacağı, umudu, huzuru müjdeleyen bu gece; ailemize, çocuklarımıza, vatanımıza ve bütün insanlığa karşı görev ve sorumluluğumuzu bir kez daha hatırlamamız, ümitlerimizi tazelememiz için büyük bir fırsattır. İnanıyorum ki Aziz Milletimizle birlikte yaralarımızı birlikte saracak ve sağlıklı yarınlarımızı birlikte yeniden inşa edeceğiz.
berat kandili

 

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gürpınarlı hemşerilerimiz olmak üzere, ülkemiz ve İslam âleminin Berat Kandilini tebrik ediyor, bu mübarek gün ve gecelerin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa rahmet, bereket ve huzur getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.