DOLAR 18,5879 % -0.01
EURO 18,2113 % 0.1
GRAM ALTIN 1.022,87 % -0,01
ÇEYREK A. 1.672,39 % -0,01
BITCOIN 373.104 -1.441
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 13°
Google News

Bem Bir Sen Van Şube Başkanı Harun Altın İtfaiye haftası münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Son Güncelleme :

25 Eylül 2021 - 22:42

/ 59 views kez okundu.
Bem Bir Sen Van Şube Başkanı Harun Altın İtfaiye haftası münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Bem Bir Sen Van Şube Başkanı Harun Altın İtfaiye haftası münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Şube Başkanı Harun Altın 2022-2023 yılları için yapılan toplu 6. Toplu sözleşmede itfaiye teşkilatımız için önemli kazanımlar elde ettiğini ve Toplu sözleşmelerde itfaiye erlerinin sosyal, ekonomik alanda da önemli kazanımlar elde ettiğini söyleyerek her zaman itfaiye erlerimizin yanında olduğunu ifade etti.

Bu vesileyle İtfaiye Teşkilatımız; ilk İtfaiye Teşkilatı olan Dergâh-ı Ali Tulumbacı Ocağı’nın kurulmasından bu yana, canlarını hiçe sayarak, tüm canlıları; yangın, sel, deprem ve her türlü tehlikeden korumak için büyük bir özveri ile gece gündüz demeden canla başla çalışmaktadır.

Belediyemiz İtfaiye Teşkilatının modern araç ve ekipmanıyla, gayretli personeliyle üstlendikleri vazifenin ehemmiyetinin farkında olduklarına, görevlerini yerine getirirken başarılarının artarak devam edeceğine gönülden inanıyorum. Tüm itfaiye teşkilatımızın başarılarının devamını diliyorum.

Milletimizin can güvenliği için mücadele eden ve bu kutsal görevi icra ederken şehit olan itfaiyecilerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Şube Başkanımız Harun Altın; Gücünü sevgi, cesaret ve inançtan alan, tehlikeye düşen her canlının imdadına yetişen, bu milletin cesur yürekli evlatları olan İtfaiye Teşkilatımızın, İtfaiyecilik Haftasını kutluyorum dedi.

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı