BAYRAM ŞEKERLERİ İPEKYOLU BELEDİYESİ’NDEN | Van Haber | 65saat | Van Haberleri | Son Dakika VanVan Haber | 65saat | Van Haberleri | Son Dakika Van

21 Eylül 2021 - 08:36

BAYRAM ŞEKERLERİ İPEKYOLU BELEDİYESİ’NDEN

BAYRAM ŞEKERLERİ İPEKYOLU BELEDİYESİ’NDEN
Son Güncelleme :

12 Mayıs 2021 - 21:10

İpekyolu Belediyesi, Ramazan Bayram öncesi ihtiyaç sahibi ailelere bayram şekeri dağıtımı yaptı. İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan’ın talimatları ile gerçekleştirilen şeker dağıtımı, kırsal mahalleler başta olmak üzere, kent merkezinde de gerçekleştirildi.

Sosyal Belediyeciliğin gereği

Koronavirüs salgını nedeniyle tam kapanmanın yaşandığı ülkemizde, İpekyolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, içerisinde bayram şekeri, çikolata ve kolonyadan oluşan bayram hediyesi paketleri dağıttı. Belediye Başkan Yardımcısı Birol Duman ve Birim Müdürü Necmettin Akarslan’ın da katıldığı şeker dağıtımları, kapı kapı dolaşılarak yapılıyor. Hayata geçirdikleri projelerle sosyal Belediyeciliğin iyi bir örneğini oluşturmaya çalıştıklarını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Birol Duman, “İpekyolu Kaymakamımız ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan’ın talimatları doğrultusunda, şeker, çikolata ve kolonyadan oluşan hediye paketlerimizi günlerce öncesinden hazırlayıp, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya başladık. Bizleri hoşgörüyle karşılayan vatandaşlarımızın bayramını tebrik ediyor, tüm vatandaşlarımızın hayırlı ve güzel bayramlar geçirmesini diliyorum” dedi.

İpekyolu Belediyesi ekipleri kırsal mahalleler başta olmak üzere, kent merkezinde de kapı kapı dolaşarak şeker dağıtımı yaptı. Dağıtımı yapan ekipler İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan’ın selamlarını ve bayram kutlama mesajını iletti. Vatandaşlar ise Bayramda kendilerini unutmayan Başkan V. Aslan’a teşekkürlerini ileterek, bundan sonraki bayramların koronavirüsten uzak, ağız tadıyla girilen bayramlar olması temennisinde bulundular.